Makale Detayı

 

13 Aralık 2017 1075

Gelişen yaşam koşullarıyla birlikte para kazanma yöntemleri de değişiyor ve çağımıza ayak uyduruyor. Biz de sizler için internetten ve gerçek hayattan olmak üzere pek bilinmeyen, akla gelmeyen ve hızlı para kazanma yolları Şikayet Var Scripti İle Para Kazanmak.

Günümüzde para kazanmak için birbirinden farklı yollar olduğunu biliyoruz. Eskiden, belli mesleklerin para kazandırdığı düşünülürdü. Şimdi ise karşılaştığımız farklı iş modelleri, “40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi” dedirtiyor. Elbette bu nesilden nesile değişen bir konudur. Örneğin; Şikayet Var Scripti İle Para Kazanmak bir kişiyi ailesinin anlamaması, çok normaldir. Çünkü ailesinin yaşadığı dönemde böyle bir iş modeli söz konusu değildi. Bugün teknolojinin ve diğer yaşam koşullarının gelişmesiyle birlikte yeni iş modelleriyle tanıştık. Günümüz olanaklarından haberdarsanız ve girişimci bir ruhunuz varsa para kazanmak için birçok kişinin aklına gelmeyen yöntemler olduğunu göreceksiniz.

Günümüzde internet gibi büyük bir kaynak varken, hem bilgi hem de para kazanma anlamında, kendinizi kolayca geliştirebilirsiniz. Girişimci bir ruha sahip olmak ve gerçekten hayata geçirilebilir projeler üretmek, sevdiğiniz işi yaparak para kazanmanızı sağlayabilir. Ülkemizde şikayet sitesi olarak bilinen Şikayet Var Scripti İle Para Kazanmak günümüzde sahip oldukları servet ile konuşuluyor.

Hızlı Para Kazanma Yolları
Hızlı yoldan zengin olmak ve kolay para kazanmak hepimizin hayalidir. Kim bir gece de milyoner olmanın hayalini kurmaz ki? Ancak lisedeki hocalarımız haklıydı: her şeyin bir bedeli var. Piyangodan para çıkmadıysa para kazanmanız biraz zaman alacaktır ve çaba gerektirecektir. Gelirinizi arttırmanın bir sürü meşru yolu vardır. Online bir iş kurarak Şikayet Var Scripti İle Para Kazanmak sistemin otomatik olarak işlemlere, para akışına izin vermesine ve işin başında bizzat bulunmadan işin büyümesine izin vererek pasif gelir elde edebilirsiniz. Pasif gelir elde etmek için sürekli sıkı çalışmak zorunda değilsiniz. Sadece, insanların ihtiyaç duyacağı kaliteli bir ürün veya hizmet yaratmak için ilk başlarda sınırlarınızı zorlamanız gerekli. Ancak başlangıçta göstermiş olduğunuz bu emeğin meyvesini ileride fazlasıyla toplayacağınızdan emin olabilirsiniz.

1. Başlamadan önce kendinize sorun: “Bunu sadece para için mi yapıyorum?”
Pasif gelir elde edebilmek büyük oranda takipçilerinize bağlıdır. Para kazanmayı, onlara hizmet etmekten daha önemli bulduğunuzu fark ederlerse başarılı olamazsınız. Niyet, her zaman insanlara yardım etmek ve onlara bir şeyler sunmak olmalıdır. Bunun sonucunda güzel paralar kazanabilirsiniz.

2. Önceden ciddi anlamda zaman harcamaya hazır olun.
Bir gecede başarılı olmak diye bir kavram yok. Öncesinde ciddi anlamda çalışmak ve zaman harcamak gerekiyor. Örneğin Angry Birds çok kısa sürede başarılı olmuş gibi gözükebilir, ancak Angry Birds, Rovio’nun ürettiği 52. oyundur. En başarılı olacak projenize takipçi edinebilmek için 1.5 yıl çalışmanız gerekebilir.

3. Ürünü ortaya koyduktan sonra işiniz bitmez.
“%100 pasif gelir diye bir şey yoktur. Şikayet Var Scripti İle Para Kazanmak sektöründe bile malvarlıklarınızı yönetmeniz gerekir. Borsada bile portfolyonuzu yönetmeniz gereklidir. Online iş söz konusu olduğunda %100 pasif gelir diye bir şey yoktur. Pasif gelirin tanımı “sistem geliştirmek” ile alakalıdır. İnsanların sitenizi sürekli olarak ziyaret etmesini, sürekli bir trafik olmasını istiyorsanız takipçilerinizi bu konuda tatmin etmeniz gerekir. Yani öncesinde ciddi manada zaman harcamanız, daha sonra ise bu harcanan zamanla ortaya konan içeriği beslemeniz gerekir. ”

4. Doğru pazarı bulmalısınız.
İnsanların çoğu herkese hitap eden bir iş kurma peşindedir. Ancak herkese hizmet etmeye çalışmak, aslında kimseye hizmet edememek demektir. Bu nedenle spesifik bir alana yönelmeli ve tecrübeleriniz, eğitiminiz ve tutkunuz doğrultusunda bu alana yoğunlaşmalısınız. Kazancınız, bu takipçi kitlesine ne kadar iyi hizmet sunabildiğinizle doğru orantılıdır. Yazdıklarınız onlarda ne kadar yankı uyandırırsa o kadar çok kazanç elde etme şansınız vardır.

5. İşe girişmeden önce, 3-4 yıl sonrasını düşünün.
Bundan 3-4 yıl sonra da içerik ürettiğiniz konudan yine aynı derecede keyif alacaksanız bu sizin başarılı olma ihtimalinizi artırır.

6. İnsanlara nasıl hizmet edildiğini araştırın ve açığı doldurmaya çalışın.
Rakiplerinizin olması gözünüzü korkutmasın. Rakiplerinizin olmasının yaptığınız işin tasdik edilmesi anlamına geldiğini söylüyor. Diğer şikayet sitelerini rakip olarak görün ve onlardan faydalanın.
Ancak sizi özel kılan şeyi bulmalısınız. Piyasada eksikliği hissedilen şeylerden nasıl istifade edebileceğinizi düşünmelisiniz.

7. Platformunuzu kurun.
Faaliyet göstereceğiniz alanı seçtikten sonra, mesajınızı iletebileceğiniz bir platform kurun. Şikayet Var Scripti İle Para Kazanmak kitlenizi bu şekilde oluşturmaya başlayabilirsiniz. İşinizin finansal olarak yürüyebilmesi için tüm dünyanın sizi takip etmesi gerekmez. Size yıllık 100 TL ödeyen 1000 tane sıkı takipçiniz varsa bu yılda 100.000 TL eder. Bu nedenle herkese hitap etme zorunluluğunuz yok.

8. Ücretsiz şeyler sunun.
Takipçileriniz sizin sunduğunuz hizmet hakkında tam bilgi sahibi olmadan onlardan ücret alamazsınız. Uzun süreli pasif gelir elde etmenin en iyi yolu ücretsiz bilgi ve hizmet sunmaktır. Takipçilerinizle aranızda uzmanlık, bilgi ve güven konusunda bir bağ oluşur bu sayede.

9. İnsanlara neyin daha iyi hizmet edeceğini bulun.
Takipçi kitleniz sizin ortaya bir değer koyduğunuzu anlamaya başlayıp artmaya başladığında pasif gelir etme yollarınız da artar. Şikayet Var Scripti İle Para Kazanmak Başka firmaların İnsanlara, hangi yöntemi sevdiklerini sosyal medya aracılığı ile direkt olarak sorun. Ne tür sorunları olduğunu görün ve bunu çözmek için elinizden geleni yapın.

10. Kazanç sağladıkça şunu hatırlayın: Para temel motivasyonunuz olmamalı.
Başarı elde ettikçe paranın sizi yoldan çıkarmasına izin vermeyin. Satış için şahane komisyon aldığınız bir ürün, takipçilerinize kötü bir tecrübe sunarsa bu sizin aleyhinize olur, kendi ayağınıza sıkmış olursunuz kısaca.
Parayı ön plana çıkardığınız zaman, satış yapmak için yalan söylemeye başladığınız zaman işin içine üçkağıtçılık girer. Bu durumu derhal gözden geçirmeniz şarttır.