Makale Detayı

 

09 Eylül 2017 2022

İlan Sitesi'nde yeni nesil uygulamalarla işinizi kolaylaştırıyor ve geri dönüşümleri arttırıyoruz. Standart Mobil Seri İlan Scripti V8 paketinin dışında tamamen size özel geliştirilen tasarım ve modüllerle hazır Mobil Seri İlan Scripti V8 uygulamalarından farklı olacaksınız.
Neden Mobil Seri İlan Scripti V8?
Özel Mobil Seri İlan Scripti V8 yazılımının hazır paketlere oranla başta geliştirilebilir olması gibi birçok avantajları bulunmaktadır. Satışınızı arttırmak için düşünülen her adımı engelsiz atabileceğiniz bir Mobil Seri İlan Scripti V8 altyapısıyla en doğru şekilde satışa başlayabilirsiniz. Arama motorları için her detayı düşünülmüş bir altyapı ile rakiplerinizi geride bırakabilir, özel Mobil Seri İlan Scripti V8 yazılımınızı istekleriniz doğrultusunda yazdırabilir ve kendinize ait bir altyapıyla başlamanın avantajlarını Aydın Web Yazılım ile yaşayabilirsiniz. Özel Mobil Seri İlan Scripti V8 projelerinde yeni nesil çözümler.
Özel Tasarım ve Yazılım
Hazır Mobil Seri İlan Scripti V8 paketlerinin dışında, tam istediğiniz gibi geliştirilecek e-ticaret yazılımına istediğiniz tasarımla sahip olabilirsiniz. Müdahale edilemez altyapılara göre avantajla ticaretinize başlayın.
SEO Uyumlu Mobil Seri İlan Scripti V8
Hazır Mobil Seri İlan Scripti V8 paketinde Google ve diğer arama motorlarnın kriterlerine uyumluluk durumu yeterince bulunmamaktadır. Uyumluluğun olmaması ve iç SEO çalışması için müdahale durumunun kısıtlı olması yaşanılan en büyük problemlerdendir. SEO Uyumlu bir Mobil Seri İlan Scripti V8 yazılımına Aydın Web Yazılım ile sahip olabilir, SEO için sayfalarınızda yapılacak revizyonları size özel olarak yaptırabilirsiniz.
Mobil Uyumlu Mobil Seri İlan Scripti V8
İlan Sitesi siparişleri en az %60 oranında mobil cihazlardan verilmektedir. Günümüzde sürekli artan mobil cihaz kullanımı mobil uyumluluğu olmayan ilan sitelerinde müşterilerinizin ürünlerinizi daha küçük ekranlardan inceleyip sipariş vermelerini zorlaştırmaktadır. E-ticaret sitelerinde olmazsa olmaz mobil uyumluluğu sağlıyor, mobil aramalarda Mobil Seri İlan Scripti V8 yazılımınızın ön plana çıkmasını sağlıyoruz.
Entegrasyon Çözümleri
Mobil Seri İlan Scripti V8 projelerinin veri bakımından dinamik bir yapıda olması, içeriğin içeri ve dışarı aktarılmasına olanak sağlaması çok önemlidir. XML entegrasyon çözümleri sunabilen gelişmiş Seri İlan Scripti yazılımıyla işinizi otomasyona bağlayın.
Modül Geliştirme
Mobil Seri İlan Scripti V8 projelerinizde ilerleyen aşamalarda yazılımsal birçok modüle ihtiyaç duyulması kaçınılmazdır. İçeriklerinizde kolaylık sağlayabilir, müşterilerinizin işlem adımlarını basitleştirebilir veya reklam çalışmalarınız için bazı modüllere ihtiyaç duyabilirsiniz. Aydın Web Yazılım Mobil Seri İlan Scripti V8 yazılımıyla talebiniz olacak tüm yazılımsal modüllere çözümler sunabiliyoruz.
Android ve IOS Uygulama
İlan sitenizin mobil uygulaması App Store ve Google Play’de yayınlansın, müşterilerilerinizin sipariş durumlarını anlık olarak mobil uygulamanızdan takip edebilmelerini sağlayın, bildirilerinizi ücretiz olarak müşterilerinize iletin.
Kolay Kullanım ve Erişim
Üyelerinizin siparişlerini kolaylıkla verebilmeleri, sitenizi kullanırken zorluk çekmeden işlem yapabilmeleri için detaylandırılmış kullanım kolaylığı çalışmaları.