Sıkça Sorulan Sorular

Satın aldığınız tüm ürün ve hizmetler için fatura kesilmektedir. Faturasız işlem yapılmamaktadır.
Tüm yazılımlarımız domaine 2 yıl lisanslı olarak kullanım ile sunulmaktadır.
Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden sunucu bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.
Scriptlerimiz tek domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.
Üzerinden 1 ay geçen lisanslar değiştirilmemektedir. Ancak aynı firmaya ait ilk alınan lisans com uzantıya alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir.
Evet barındırabilirsiniz. Ancak yazılımlarımız en düşük PHP 5.6 sürümü ile çalışmaktadır.
Siparişler ortalama 10 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte ortalama 3 saat içerisinde kurulum tarafımızca yapılır.
Ödemenizin onaylanmasına müteakiben, sunucunuza yazılımın kurulumu yapılmaktadır.
Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.
Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.
Maalesef PayPal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.
En hassas olduğumuz hususlardan biri de teknik destektir. Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.
Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.
Maalesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.
Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.