Farkındalıklarımız

 

Farkındalıklarımız

Bizi tercih etmen için, öne çıkan özelliklerimizi keşfet
AYDIN WEB YAZILIM, İş ortakları ile güven ve karşılıklı yarara dayalı güçlü sürekli ilişkiler kurma azmindedir.
Etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederek, size beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak gayreti içerisindedir.

Ömür Boyu Kullanım Lisansı
AYDIN WEB YAZILIM, tüm web tabanlı yazılımlarında müşterilerine ömür boyu yıllık lisans yenileme ücreti almadan lisans kullanım hakkı vermektedir.
Satın almış olduğun yazılımlar AYDIN WEB YAZILIM, tarafından senin adına lisanslanarak ömür boyu lisans ücreti ödemeden kullanım hakkına sahip olursun. AYDIN WEB YAZILIM, kurumsal çözümler alanında geliştirdiği yazılımların, müşterileri tarafından kullanılmasına yönelik lisanslama hizmetlerini sunmaktadır. Lisanslama hizmeti, müşterinin kullanmış olduğu yazılım özelliğine göre sunulmaktadır. Müşterinin kullandığı yazılımın ömür boyu maliyetlerini minimum seviyede tutması hedeflenir. Telif hakkına sahip olan yazılım AYDIN WEB YAZILIM’ın haklarını koruyan, yazılım ürününü satın alan şahıs veya firmanın ise tanımlanmış bir şekilde yazılımı kullanmasına izin veren bir sözleşmedir. Alacağınız yazılımlara devlet teşviki, (KOSGEB) vb. desteği alabilmeniz için yazılımlarınız lisanslı olmalıdır. Yazılımlarınız lisans hakkına sahip değilse hibe desteklerden, yatırımlardan faydalanamazsınız. Uluslararası telif anlaşmalarına göre, telif hakkına sahip olan AYDIN WEB YAZILIM’dan, bilgisayar yazılımının ve yazılım bileşenlerinin belirli kullanım hakkı alınmadan; her ne sebeple olursa olsun kopyalanması, kullanımı ve dağıtımı yasaktır. Bilgisayar yazılımları, “Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu” kapsamında yasal koruma altındadır.
2 Yıl Ücretsiz Destek
AYDIN WEB YAZILIM,dan satın alacağın her ürün 2 Yıl ücretsiz destek hizmeti kapsamındadır. Tüm AYDIN WEB YAZILIM, ürünleri bu kapsamdadır,
Satın almış olduğun ürünlerle ilgili desteğe ihtiyacın olduğu an, sınırsız ve koşulsuz destek alabilirsin. Yazılımlarımızdan daha fazla faydalanabilmen için yazılımlarımız güçlü destek altyapı özellikleriyle birlikte sunulur. Türkiye'de, bir ürün kusurlu ise tüketiciler özellikle 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve bu kanun uyarınca düzenlenmiş Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelik'te yer alan haklardan faydalanabilirler. AYDIN WEB YAZILIM, ise müşterilerine daha güçlü destek altyapısı sağlayarak tüm müşterilerini sınırsız destek sağlamaktadır.

Destek kapsamı
2 Yıl destek hizmeti aşağıdaki konu başlıklarını kapsamaktadır. Tüm AYDIN WEB YAZILIM, müşterileri bu konu başlıklarında sınırsız destek alabilirler.

2 Yıl Ücretsiz Yazılım Güncellemesi
AYDIN WEB YAZILIM, ürünleri sürekli yeni nesil teknoloji altyapısına ayak uydurabilmek için yenilenmektedir. Bu yeniliklerden 2 Yıl boyunca ücretsiz faydalananmaktasın. Hâlihazırda kullandığın yazılımın güncellemeleri ve gelecek yazılım sürümlerinden 2 Yıl ücretsiz faydalanabilirsin. Yazılım güncellemeleri ile ürünlerimizi daha hızlı ve sorunsuz kullanırsın. Yazılım güncellemeleri potansiyel sorunları çözmenin en hızlı ve kolay yoludur. Ek yatırımlara girmeden satın almış olduğun ürünler yıllar sonra bile günün koşullarına uygun şekilde dinamikliğini korur ve ürünlerden yüksek verim alman sağlanır. Bu özellik AYDIN WEB YAZILIM, ürünlerinin tercih edilmesinin en büyük özelliklerinden sadece biridir. AYDIN WEB YAZILIM, Yazılımları Müşteri ile geliştirme yöntemini kullanmaktadır. Senden gelen geliştirme istekleri Ar-Ge ekibimiz tarafından değerlendirilerek yazılımlarımıza eklenmektedir. Yazılımlarımız her iki ayda bir güncellenmektedir ve bu güncellemelerden sürekli sende faydalanabilmektesin. Yaşayan yazılımlarla performansını artır, geleceğe emin adımlarla ilerle.

Özgün Yazılım ve Tasarım
AYDIN WEB YAZILIM, ürünleri tamamen özgün olarak hazırlanarak kullanımına sunulmaktadır. AYDIN WEB YAZILIM, Yazılımların özgün olması sektörlere daha verimli, fonksiyonel, kullanışlı, estetik, ekonomik yazılımlar sunmaya yardımcı olmaktadır. Özgün yazılım: senin işini kolaylaştırır, ihtiyaçlarını karşılar, problemlerine çözüm üretir. AYDIN WEB YAZILIM’ın özgün yazılımlarını kullanırsan sektöründe, rekabette öne çıkaran özelliklere sahip olursun. Özgün tasarım: markalaşmayı da beraberinde getirir. Özgün tasarım markalaşmak için kilit noktadır. Özgün tasarım tamamen kendimize ait olan tasarımlardır. Özgün tasarımlar kullanıcı dostu ve faydalı olmalıdır. SEO için özgün ol: Arama motorları içeriklerin kadar, yazılım ve tasarımlara da dikkat etmektedir. Özgün içerik internet sitesini ayakta tutan, internet sitesini diğer sitelerden farklı kılan ve internet sitesini internet sitesi haline getiren en önemli detaydır. AYDIN WEB YAZILIM’ın özgünlük politikası: Birebir aynı olacak şekilde daha önce farklı bir internet sitesinde kullanılan tema farklı bir müşteri için kullanılamaz. Her müşteri için özel olarak yeni tema hazırlanır ve senin satın almış olduğun yazılıma entegre edilir. Bu şekilde sana özel bir tasarım ve kod yapısı oluşmuş olur.

Yazılımlarda Güvence Garantisi
AYDIN WEB YAZILIM, ISO 27001 standartlarında hizmet vermektedir. AYDIN WEB YAZILIM, sana hizmet veremeyecek bir durama gelirse senin iş devamlılığını sağlayacak, sana ait veriyi  vermeyi garanti etmektedir. Sana ait datayı her zaman erişebilir ve istediğin şekilde yedekleyebilirsin. AYDIN WEB YAZILIM, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi standardının gereksinimlerini karşılayacak şekilde “bilgi güvenliği sistemini” oluşturmuştur. Verilerin, AYDIN WEB YAZILIM, koruması altındadır. 07.04.2016 tarihinde resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında AYDIN WEB YAZILIM, Veri Sorumlusu sıfatına sahip olup bu sıfatın gerektirdiği yükümlülükler yerine getirmek için gerekli uyum çalışmalarını gerçekleştirmektedir. AYDIN WEB YAZILIM, Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK) yer sağlayıcı faaliyet belgesine sahip, BTK tarafından yetkilendirilmiş yer sağlayıcısıdır.

Yüksek Güvenlik
Yeni nesil güvenlik duvarları ile datalarını yüksek güvenlik sistemleri ile koruma altına alıyoruz. AYDIN WEB YAZILIM, en son gelişmeleri senin adına takip ederek ve uygulayarak güncel ve yüksek güvenlikli bir hizmet sunmaktadır. Daha az ödeyerek daha fazlasını yap. Müşteri dostu fiyatlarımız, çoğu ürün ve iş yükü için diğer şirketlere kıyasla %60 daha düşüktür. AYDIN WEB YAZILIM, ürünleri yüksek nitelikli ürünlerdir. Piyasada AYDIN WEB YAZILIM, ürünlerinin kapasitesinde ürünleri AYDIN WEB YAZILIM, satış fiyatı altında bulman nerdeyse imkânsızdır. AYDIN WEB YAZILIM’ da müşteri dostu fiyatlar ve ödeme koşulları vardır. Sana ihtiyacın olan ürünler ve altyapı sunulur, haksız menfaat sağlamak için ihtiyacın olmayan bir ürün kullanımına sunulmaz. AYDIN WEB YAZILIM’ da lisans ücreti veya gizli bilinmeyen farklı ücretler yoktur. AYDIN WEB YAZILIM, Ürün fiyatlandırmalarında şeffaf olarak davranır ve tüm hizmet ve ek ürünlerini açıkça belirtir. Ödediğiniz rakamları neden ödediğinizi açıkça görebilirsiniz. AYDIN WEB YAZILIM, Tüm yazılımlarını yıllık lisans yenileme ücreti almadan ömür boyu kullanım imkanı sağlar. Kullandığın kadar ödersin AYDIN WEB YAZILIM, Sunucu ve diğer altyapılarda sektörde öncü yeniliklerle, ""Kullandığın kadar öde" fiyatlandırması gerçek tasarruf sağlar. AYDIN WEB YAZILIM, ihtiyacın olan paketler sunarak ihtiyacından fazlasını satın almaya zorlamaz. Sürekli altyapımızın verimliliğini artırırken, senin de maliyetten tasarruf etmeni sağlarız.

Hızlı Kurulum, Hızlı Destek
Birçok iş yazılımına, ilan sitelerine, kurumsal web sitelerine 3 saat gibi kısa sürede sahip olabilirsin.

Hızlı Kurulum
AYDIN WEB YAZILIM, ürünleri hızlı kurulum altyapısına sahiptir. AYDIN WEB YAZILIM’dan satın alacağın ürünler satın aldığın gün içerisinde altyapı kurulumu tamamlanıp, kullanımına sunulur. Tasarım ve yazılım gerektiren uygulamalar 7 gün ile 15 gün içerisinde tamamlanmaktadır.

Hızlı Destek
Destek ihtiyacın olduğunda destek alamıyorsan işinde başarılı olman oldukça zor olacak sana zaman ve para kaybettirecektir. Hızlı Destek Programının amacı, sana ihtiyacın olan desteği en kısa zaman içerisinde sağlamaktır. Sektörde en büyük sıkıntılardan biri destek almaktır. AYDIN WEB YAZILIM’ da destek talepleriniz önem sırasına göre değerlendirilerek 8 ile 24 saat içerisinde sonuçlandırılır. Her destek talebiniz mutlak suretle kapatılır ve bir çözüm alternatifi sağlanır. AYDIN WEB YAZILIM, Hizmet Yönetimi, Müşteri Memnuniyeti ve Şikâyetleri Yönetimi Standartlarında destek
sağlamaktadır. Bilgi teknolojilerinde en değerli unsur zamandır. Bu özellik sana minimum 60 günlük bir zaman kazandırır.

Geleceğe Hazır Altyapı
Teknoloji sürekli olarak gelişme halindedir. Yazılımlarımızı geleceği düşünerek tasarlamaktayız. AYDIN WEB YAZILIM, ile güvenli, yüksek performanslı, küresel, ekonomik ve işlevsel altyapıya sahip olursun.

Yüksek Performans
Tüm yazılımlarımızdan yüksek performans alabilmen için en son teknolojileri takip ediyor ve yazılımlarımıza uyguluyoruz. AYDIN WEB YAZILIM, Ar-ge departmanında yapılan performans testlerinin amacı, bir yazılımın kritik derecede önemli ve yüksek riskli modüllerin, belirli bir iş yükü altında nasıl çalıştığının belirlenmesini sağlar. Yazılımlar bu testlerden geçtikten sonra kullanıcılarının kullanımına sunulmaktadır.
Hız, güvenlik ve kullanıcı deneyimi gibi yazılımın önemli kalite özelliklerini doğrulamak için yapılan performans testlerini gerçekleştirmek, sürdürülebilirlik anlamında AYDIN WEB YAZILIM, için bir zorunluluktur.
AYDIN WEB YAZILIM, yazılım performans test hizmetleri ile uygulamaların, en az hata ve en yüksek performans ile kullanıcı ile buluşmasını sağlamaktadır. AYDIN WEB YAZILIM, performans testi Ar-ge mühendisleri tarafından gerçekleştirilen testlerdir, yazılımların tüm safhalarında uygulanmaktadır.

Yazılım Yaşam Döngüsü
AYDIN WEB YAZILIM, yazılımları ISO/IEC IEEE 12207:2017 Yazılım Yaşam Döngüsü Süreç Standartlarında sana en yüksek performansı yaşatacak şekilde tasarlanmıştır.

Güçlü ve Kolay Kontrol Panelleri
Kullanıcı dostu kontrol panelleri, her sektörün ve kişinin kolayca kullanabileceği şekilde tasarlandı. Yazılımlarımızı kullanmaya başladığın andan itibaren, kullanım kolaylığı her zaman yazılımı bir adım öne taşıdığına inanarak, senin isteğini karşılayacak konumda olması için sürekli seninle birlikte yazılımlarımızı geliştirmekteyiz. Yazılımları kullanan tüm kullanıcılar, karmaşık, zor ve kullanışsız yazılımların aksine daha kullanılabilir, akıcı ve istediğine daha kolay ulaşılabilen yazılımlar istemektedir. Tüm ar-ge sürecimiz akıcı ve kolay yazılımlar oluşturma üzerinedir.

Tüm Akıllı Cihazlara Duyarlı
Kontrol panellerimiz tüm akıllı cihazlara (Tablet/Akıllı Telefon) uyumludur. Her an mobil olarak da işini takip edebilirsin.

Kendini Geliştiren Yazılımlar
Tüm yazılımlarımızı seninle birlikte geliştirmekteyiz. Senden gelen istekler ve öneriler büyük titizlikle incelenir, değerlendirilir, araştırılır ve yazılımlara istekleriniz entegre edilir. Bu sayede senin istediğin akıcı ve kolay yazılımlar ortaya çıkmaktadır.

İnternette görüşmek dileğiyle..