Ek Alan Adı Lisansı

 

Ek Alan Adı Lisansı
Ek Alan Adı Lisansı

₺1.000

₺850


Tüm kredi kartları ile 6 taksitle satın alabilirsiniz.
Kredi Kartı İle Ödeme
Kredi Kartı İle Satın Al
  • Arayüz Özellikleri Arayüz Özellikleri

Yazılım lisansı nedir?

Bir yazılım lisansı bir şahıs veya firmaya tanımlanmış bir şekilde yazılımı kullanma hakkı verir. Lisans anlaşmasında ki şartlar yazılımın kullanımında ki kısıtlamaları açıklar. Ayrıca telif hakları yasası bir şahsın yazılımı nasıl kulanacağını şartlara bağlar. Bir kişi (veya firma) kullanılan her Aydın Web Yazılım programı için lisans anlaşması yapmak durumundadır

Lisanslanmaya neden dikkat etmeliyiz?

Lisanas kullanım hakkı alınmadan bilgisayar programlarının da içinde bulunduğu telif hakları alınmış materyallerin kopyalanması, kullanımı ve dağıtımı yasaklanmıştır. Satış, bedava dağıtım veya kişisel kullanım amacıyla yapıldığına bakılmaksızın, Bilgisayar yazılımlarının ve yazılım bileşenlerinin kullanım hakkı alınmadan yapılan çoğaltma, kullanımı veya dağıtımı telif hakları ihlalidir.

Bilgisayar yazılımları, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında yasal koruma altındadır.

Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nda yapılan son değişiklikler 12 Mart 2004 tarihinde Resmi Gazate'de yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre korsan yazılım kullanılması, kopyalanması veya satışa sunulması halinde uygulanacak cezalar aşağıdaki şekilde düzenlenmiştir:

Birden çok lisans satın alarak daha fazla alan adına site kurmanız mümkündür. (Örnek İlan Scripti Satın Aldınız) Birden çok alan adı altında web sitesi açmak istediğinizde ek lisans ücreti ödemesi yaparak kullanıma açtırabilirsiniz.

Genel Arayüz
Genel Arayüz
Arayüz Demosunu İncele

Kullanıcı : Şifre :

Yönetici Paneli
Yönetici Paneli
Panel Demosunu İncele

Kullanıcı : Şifre :

Ücretsiz 2 Yıl Teknik Destek!

Ücretsiz 2 Yıl Teknik Destek!

Sitenizi başarı bir şekilde yönetmeniz için gereken tüm desteği sistem destek uzmanlarımızdan ücretsiz olarak alabilirsiniz. Uzman destek ekibimiz ile her zaman yanınızdayız.


Duyarlı (Responsive) Arayüz!

Sitenizin mobil cihazlarda çalışmasını sağlayan en güncel tema altyapısı ile tüm akıllı telefonlarla alışveriş yapma imkanına ücretsiz sahip olursunuz.

Duyarlı (Responsive) Arayüz!

Yüksek Güvenlikli Altyapı!

Yüksek Güvenlikli Altyapı!

Güvenlik önlemlerini yazılım mühendislerinden oluşan ekibimiz ile sağlamaktayız.Günümüzde çok yaygın olan kötü amaçlı ve zarar vermeye yönelik atakların ve saldırıların engellenmesi için yazılım ekibimiz gerekli tüm çalışmaları ve geliştirmeleri yapmaktadır.


En Üst Düzey Performans!

PhalconPHP Çatı sistemi kullanılarak yazılmış olan sistemlerimiz, sunucunuzun tüm gücünü kullanarak en yüksek performansı sağlar.

En Üst Düzey Performans!

2 Saat İçerisinde Kurulum İmkanı!

Kendi Sunucunuza Kurulum İmkanı!

Yazılımlarımız için kimseye bağlı olmak zorunda değil, özgür olursunuz. Tüm verileriniz ile birlikte kendi Sunucu alanınıza kurulum yapabilmektesiniz. Sunucunuza kurulum işlemi ekibimiz tarafından yapılmaktadır.