Makale Detayı

 

30 Ekim 2017 1465

Yapılmışın değil, yapılamayanın meraklısıyız. Tüm yazılım dillerine % 100 hakim olmakla beraber, Aydın Web Yazılım kütüphanesi web yazılımı kodları ile çok ama çok geniş.

Önce Analiz
Başaracağına inanmadığımız hiçbir projenin altına imzamızı atmayız. Maddiyat için olumsuz olan bir proje Aydın Web Yazılım'da kesinlikle yapılmaz. Proje yönetim uzmanlarımızın raporu doğrultusunda projenizin olabilirliği tartışılır. Her projede olduğu gibi olumsuz yanların tartışması ile birlikte harcanacak maddiyat ve zamanlama analizi yapılır. Projenizin analiz aşamasını sağlıklı tamamlamasından sonra planlama safhasına geçilir.

Plansız Projenin Ömrü Olmaz
Aydın Web Yazılım bünyesinde Profesyonel Şikayet Scripti yazılım departmanımız tarafından planlanır. En ince ayrıntısına kadar planlanan proje müşteri onayına sunulur. Yıllardır süre gelen tecrübemiz ile olanı değil, olması gerekeni planlarız. Her ne koşulda olursa olsun proje başlangıcında oluşturulan plan doğrultusunda proje oluşturulur. Her projenin en ince ayrıntısı yani planlaması yapılır. Bu doğrultuda ne yapılacak işten bir eksiklik oluşur nede zamanlamada bir aksama gerçekleşir.

Herpimiz biliyoruz ki web tasarım projeleri doğru planlama yapılmamasından dolayı yayın hayatına başlamadan ömrünü tamamlıyor. Gelin siz siz olun internet çöplüğüne bir proje atarak zaman ve maliyet harcamayın.

Bahane Yok, Herşey Aydın Web Yazılım Kontrolünde

Aydın Web Yazılım'da Profesyonel Şikayet Scripti proje yöneticisinin kontrolünde geliştirilir. Yazılım uzmanı tarafından Aydın Web Yazılım standartlarında geliştirilir. 

Tüm Kodlar Zaten Sizin İçin Yazılmadı mı? İstediğiniz Şirketle Geliştirin.
İstemenize gerek yok. Sizin için geliştirilen Profesyonel Şikayet Scripti tüm kodlamalar tarafınıza koşulsuz olarak teslim edilir. Kodlar tarafınıza teslim edildikten sonra istediğiniz şirket ile projenizin gelişimine devam edebilirsiniz. Aydın Web Yazılım hiçbir zaman müşterilerilerinin şirketimiz ile çalışmasını zorunlu kılacak hiçbir durum içerisine girmemiştir.

Güvende olmanın keyfini yaşayın. Yapılmışın Değil, Yapılmamışın Peşindeyiz.
Herkesin her yazılımı yaptığı bir ülkedeyiz. Ama yazılımda dünya sonuncusuyuz. Acaba neden ? Aslında cevap son derece basit. Biz çok çok iyi yazılım yapmıyoruz, çok iyi yazılım çalıyoruz. 

Aydın Web Yazılım kütüphanesi % 100 kendi bünyemizde oluşturduğumuz web yazılım modüllerinden oluşmaktadır. Tüm modülleri şirket bünyemizde geliştiriyoruz. Dolayısı ile konuşulan projenizin olabilirliği veya zamanlama açısından nasıl bir zaman dilim içereceğini çok iyi biliyoruz. 

Tüm Yazılım Uzmanlarımız Aydın Web Yazılım Ofisinde
Profesyonel Şikayet Scripti %100 'ü Aydın Web Yazılım bünyesinde bulunanan yazılım uzmanı arkadaşlar tarafından geliştirilir. Hiçbir yazılım projesi üçüncü şahıs / şahıslar ile paylaşılmaz. Dolayısı ile tüm düzenlemeler anında gerçekleştirilir. Kodların tamamı bünyemizde yapıldığından aldığımız hiçbir işi Aydın Web Yazılım bünyesinde olmayan yazılımcı arkadaşlar ile paylaşmadık.

Yazılım Projelerinizin Gizliliği
Her zaman her yerde söylemimiz aynı. Aydın Web Yazılım'a güvenebilirsiniz. Kuruluşumuzdan günümüze kadar bize danışılan hiçbir projeyi ne biz yaptık nede üçüncü bir kişi ile konuştuk. Gizlilik prensiplerimizden hiçbir zaman ödün vermedik, vermeyeceğiz. 

Sizinde ihtiyacınız olan Profesyonel Şikayet Scripti yazılımı için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.