Makale Detayı

 

22 Ekim 2019 67

Yeni Çağın Profesyonel İlan Scripti V8 DIAMOND ile ürün/hizmetleri internet üzerinden dünya üzerindeki üyelere ulaştırmanın en kolay yollarından bir tanesidir.

İlan Scripti V8 çözümlerimiz ile mağazanıızı internet üzerine taşımanıza yardımcı oluyoruz.

Bir İlan Sitesi kurulurken karar verilmesi gereken en önemli noktalardan biri de İlan Scripti alt yapısının tercih edileceğidir. Bu konuda iki seçenek bulunmaktadır; standart paket uygulamaları ve özel yazılımlar.

İşte burada biz devreye giriyor ve sizin için en uygun Yeni Çağın Profesyonel İlan Scripti V8 DIAMOND yazılımlarını, yazılımın çalışması gereken sunucu ve yazılım alt yapısını hazırlıyoruz.

Mal ve hizmetlerin internet ortamında kullanıcılara tanıtımı, satımı ve ulaştırılmasıdır. Yeni Çağın Profesyonel İlan Scripti V8 DIAMOND sistemleri sayesinde ürünlerinizi klasik ticarete göre çok daha fazla kullanıcıya ulaştırma imkanı bulursunuz ayrıca ürünlerin reklamlarını sosyal medya aracılığı ile çok daha rahat yaparsınız böylece markanız çok daha fazla kullanıcı tarafından bilinir ve kazanç miktarınız belirgin bir şekilde artar. Satıcı acısından başka bir kolaylığı da ürünlerin üyelerle sunumunun yapılacağı fiziksel bir mekâna ihtiyaç duyulmamasıdır.

Siteniz bilgisayar, tablet ya da telefon farkı gözetmeksizin her yerde sizinle olur. Her cihazdan sitenizden alışveriş yapılabilir ve siz siparişlerinizi her yerden yönetebilirsiniz. Ürün/hizmetleri Yeni Çağın Profesyonel İlan Scripti V8 DIAMOND sistemine eklenerek üyelere en iyi şekilde sunulur. Yeni Çağın Profesyonel İlan Scripti V8 DIAMOND ile üyelerinizle iletişim kurmak ve fikirlerini almak anket uygulamalarıyla daha kolay olacaktır. Üyelerinizin İlan sitenizden satın almak istedikleri ürünlerin ödemesini sanal pos aracılığıyla kredi kartı aracılığıyla yapabilirler.

Yeni Çağın Profesyonel İlan Scripti V8 DIAMOND sistemi gelişim süreci
Kullanıcılar onlarca yıldır alışıla gelmiş klasik alışveriş yöntemini kullanmaktan yavaş yavaş vazgeçerek zamandan tasarruf etmek, indirimlerden yararlanmak veya farklı sebeplerle online alışverişe ağırlık vermeye başlamıştır. Bu durumun önemli nedenleri arasında saatlerce mağaza mağaza gezerek ürün/hizmet aramak yerine istenilen ürün/hizmetlere birkaç tık aracılığıyla ulaşmak istenmesidir.

Aydın Web Yazılım olarak iyi bir Yeni Çağın Profesyonel İlan Scripti V8 DIAMOND sistemi için
Gerekli tüm altyapı hizmetleri ile beraber size özel tasarımlar, sürekli desteğimizle sizi bir adım öne taşıyoruz. Size özel olarak düzenlenen İlan siteniz ile, teknolojinin ulaştığı her alanda, özgün bir şekilde tüketicilere sanal mağazanızı ve ürünleri sunma ayrıcalığını yaşayın.

Sizde zaman kaybetmeden Aydın Web Yazılım'la giderek büyüyen ve gelişen İlan Sitesinde yerinizi alıp kazanmaya başlayın.