Makale Detayı

 

04 Ekim 2019 119

Aydın Web Yazılım Hizmetleri olarak 2008'den 2019 yılları arasında İlan Scripti hizmetleri geliştirme ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirerek tasarım hizmetlerini günümüze kadar taşımış bulunmaktadır.

Müşterilerimizin gelen ihtiyaçları doğrultusunda İlan Scripti V8 DIAMOND konusundaki ilk deneyimlerimizi geliştirmeye ve aktif web siteleri üzerinde denemeler, geliştirmeler üzerine kendimize bir hedef belirlemekteyiz. Gelişim süreçlerimiz devam ederek İlan Scripti V8 DIAMOND versiyonumuzu yani V8 paketimizi tamlayıp müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Gelişen teknoloji ve yazılım süreçleri en iyi şekilde analiz ederek günümüz şartlarına uygunluk ve uyumluluk içerisinde güncelliğimizi sürdürmekteyiz.

İlan Scripti V8 DIAMOND Kavramının Temel Açılımı ve Anlamıda aşağıdaki gibi olup süreklilik ve güncellik ilkeleri ile yenilikleri takip etmek kalıcı markalar oluşturmak adına atılması gereken asıl adımlarımızdır. Uzun yıllardır sektördeki bilgi ve birikimlerimizle daha iyisini en iyisini yapamayı hedeflemekteyiz.

Elektronik ticaret ya da kısaca İlan Scripti V8 DIAMOND, 1995 yılından sonra İnternet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin elektronik ortamda yapılması kavramıdır. Mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır.

İnternet üzerinden sipariş alınıp ürün satışı yapılabilen, ürünlerin, ürün gruplarının, siparişlerin ve tüm iş süreçlerinin rahatça yönetilip raporlanabildiği, geniş sanal pos desteği ve bayilik altyapısı gibi gelişmiş özelliklere sahip bir İlan Scripti V8 DIAMOND sistemidir.
İlan Scripti V8 DIAMOND yazılımımızın tüm paket seçenekleri açıkladığımız teknik özelliklere sahiptir.

İlan siteleri işletmenizin son tüketiciye (üyeye) satış yapmasını sağlayan online iş modelidir. İlan Scripti V8 DIAMOND günümüzde çok yaygın olarak kullanılmaktadır. İlan sitelerini 7/24 açık mağazalar olarak düşünebiliriz. Günümüzde çoğu işletme sabit satış merkezlerinin yanında İlan Scripti V8 siteleri aracılığıyla pazarlama ağlarını genişletmeyi hedeflemektedir.

Aydın Web Yazılım Hizmetleri olarak İlan Sitesi açabilir, İlan Scripti V8 DIAMOND aracılığıyla satış yapabilir web sitenizi doğru yapılandırmak için tecrübelerimizden faydalanabilir, uzman ekibimiz ve size özel hazırlanacak İlan Scripti V8 DIAMOND ile ilan sitesi ile hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Online alışveriş dünyada ve ülkemizde hızla büyümekte ve çoğu işletme digital dünyada var olmak ve hizmet sağlayabilmek için İlan Scripti V8 DIAMOND altyapısına geçmektedir. Siz de zaman kaybetmeden sektörünüzde geri kalmadan bizimle iletişime geçin satış ağınızı internete taşıyalım.