Makale Detayı

 

05 Kasım 2019 27

Aydın Web Yazılım olarak İlan Scripti V8 DIAMOND ile İlan Sitesi Sahibi Olmanın Tam Zamanı dedik ve ürün/hizmetleri internetten çok daha büyük kitlelere ulaştırmayı hedefleyenler için projemizi hayata geçirdik

Aydın Web Yazılım olarak İlan Sitesi üzerinden kazanç yapmayan kalmasın dedik ve İlan Sitesi Sahibi Olmanın Tam Zamanı projemizi hayata geçirdik. Proje kapsamında ürün/hizmetleri İlan Sitesi üzerinden satmayı hedefleyen herkes için Aydın Web Yazılım ayrıcalığı ile ürün/hizmetleri internette de tüm dünyaya sunma imkanı sunuyoruz. Proje kapsamında daha avantajlı teklifler için ürün/hizmetleri internetten de sunmak istiyorum demeniz yeterli. Her ürün grubunu sunabileceğiniz, kazanç odaklı size özel kodlayacağımız ilan siteleri ile ürün/hizmetleri daha büyük kitlelere ulaştırabilir, gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Her gün başka bir problemle karşılaşacağınız, kullanımı zor, ürün grubuna hitap etmeyen paket ilan siteleri satmıyor size özel butik ilan siteleri kodluyoruz. İlan Sitesi Yaptırmak, Ürün/hizmetleri çok daha geniş bir kitleye ulaştırabilmek ve internet üzerinden sipariş alabilmeniz için İlan Scripti V8 DIAMOND projemizi hayata geçirdik. Web Tasarım ve Web Yazılım sayfalarında açıkladığımız tüm kriterlere uyacak projemizde ürünlerini ilk defa internete taşıyacak kurum ve kuruluşlara özel avantajlı tekliflerimiz ile İlan Sitesine sahip olmaları sağlanacaktır. Paket yazılımlar ile kötü başlangıçlar yapmamanız, internete sektörüne küsmeden çok iyi başlangıçlar yapabilmeniz için projemizi hayata geçirmiş bulunmaktayız.

Ürün/hizmetleri internette sunmadan önce internette kurumsal bir kimlik sahibi olmak istiyorum diyen ve ilk defa kurumunu internete taşıyacak olanlarda İşiniz İnternette projemiz kapsamında değerlendirilecek ve avantajlı tekliflerimiz ile internet sitesi sahibi olacaklardır. Aynı siteyi defalarca kez satmıyor, her müşterimize özel butik yazılımlar ve tasarımlar geliştiriyoruz.

Aydın Web Yazılım olarak alışılagelmişin dışında tüm projelerimizi müşterilerimize özel, butik olarak kodluyor ve tasarlıyoruz. Aydın Web Yazılım çalışmalarında tüm proje, İlan Sitesi yada web tasarımı firma, kurum yada markaya özel olacak şekilde tasarımından kodlamasına özel olarak yapılır. Her projenin ihtiyaçlarının farklı olması, her projede hedeflerin farklı olmasından dolayı projelerin başarıya ulaşabilmesi için bu hedeflere ve kriterlere uygun olarak kodlanması gerekmektedir. Her projenin bir diğerinden bağımsız olarak yapıldığı, tüm haklarını sadece proje sahibi olan kurum yada kuruluşta bulunduran çalışmalar butik, bu yöntemle yapılan web tasarımlar da butik web tasarım olarak adlandırılmaktadır. Size özeldir. Butik yaptırdığınız İlan Sitesi çalışmasını başka kişi, kurum yada kuruluşla ortak kullanmazsınız. Sadece sizin projenizin ihtiyaçlarını içerir. Projenizde gerekli tüm özellikleri barındırırken, kullanmayacağınız, gereksiz hiç bir özelliği barındırmaz. Bu sayede daha hızlı, daha kaliteli, daha güvenli web tasarımlara sahip olursunuz. Tüm hakları size ait olur. Projenizi ve kodlarınızı başkalarıyla ortak kullanmayacağınız için projenize ait tüm haklara sahip olursunuz. Projenize ait %99 dosyalarına sahip olursunuz.

%99 Kaynak dosyalarına sahip olduğunuz için projenizi, paket yazılımlarda olduğu gibi kiralamış olmazsınız. Projenizin gerçek sahibi olursunuz. İstediğiniz zaman istediğiniz şekilde güncelleştirme ve geliştirme şansına sahip olursunuz. Butik çalışmalar projeniz doğrultusunda tamamen size özel olarak kodlandığı için daha kısa vadede daha çok geri dönüş elde etmenizi sağlar. Bu geri dönüşler ürün satışı, hedef kitleye ulaşma gibi gelir elde edeceğiniz şekilde ya da tanıtımlarınızda daha çok kişiye daha kısa sürede ulaşma şeklinde olur.

Aydın Web Yazılım olarak hem kısa vadede hem uzun vadede daha başarılı daha kaliteli işler için biz butik çalışmalar yapıyor ve öneriyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalara ait %99 kaynak kodlarını baskılı cdlerimiz ile gerçek sahiplerine teslim ediyoruz.