Makale Detayı

 

26 Temmuz 2017 1203

Kontrol paneli, Oto İlan Scripti V8 ile ilan sitesini yönetmenizi sağlayan komple bir içerik yönetim sistemidir. Güçlü Oto İlan Scripti V8 altyapısı ile birlikte, kolayca sınırsız sayfa, iletişim forumları, insan kaynakları forumları, talep forumları, blok, haber, anket gibi ihtiyaç duyabileceğiniz diğer Oto İlan Scripti V8 platformlarında olmayan birçok özellik ile donatılmıştır.

Oto İlan Scripti V8 ilgili, iletişim ayarları, kargo ayarları, ödeme ayarları, dil ayarları, bölge ayarları, şablon ayarları ve eklentilerle ilgili ayarları kolayca oto ilan sitesi kontrol panelinizle yönetebilirsiniz.
Oto İlan Scripti V8 sitenizle birlikte; şirket ve hizmetlerinizi de, sınırsız sayfa ekleyerek içerik editöründen yönetebilirsiniz.

Sınırsız dinamik sayfa oluşturabilirsiniz, bilgilendirme sayfalarıyla ziyaretçilerinize ürünlerinizin yanında hizmetlerinizle ilgili bilgiler de verebilirsiniz. Dinamik bir web sitesinde yapabileceklerinizi, Oto İlan Scripti V8 de yapabilirsiniz. Sayfalarınızı ayrı ayrı optimize edebilir ve google’da daha fazla performans gösterebilirsiniz.