Makale Detayı

 

02 Kasım 2019 41

Profesyonel ilan sitesi yapımı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu makalemizi detaylı ve dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Makalede sırası ile yer alacak konular; İlan Yazılımı V8 DIAMOND ile ilan sitesi açabilmek için gereksinimler nelerdir ? İlan sitesinde hangi ödeme sistemleri kullanılmaktadır ? En iyi İlan Yazılımı nasıl olmalıdır ? Hangi İlan Yazılımı paketi tercih edilmelidir.

Profesyonel ilan sitesi yapımı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu makalemizi detaylı ve dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Makalede sırası ile yer alacak konular;

İlan sitesi açabilmek için gereksinimler nelerdir ?
İlan sitesinde hangi ödeme sistemleri kullanılmaktadır ?
En iyi İlan yazılımı nasıl olmalıdır ?
Hangi İlan Scripti paketi tercih edilmelidir ?
İlan sitesi yaparken en çok yapılan hatalar nelerdir ?
Ne kadar sürede İlan sitesi açılabilir ?

İlan sitesi açabilmek için gereksinimler nelerdir ?
Şirket sahibi olan bütün işletmeler internette online ticaret yapabilmektedirler. Satılan her ürünün vergilerinin verilmesi gerekmektedir. Bu vergilerin verilmesi yani faturalandırma yapılabilmesi için ise şirket olunması gerekmektedir. Şirket statünüz fark etmez. Limited, şahıs ya da anonim şirket sahipleri internetten ticaret yapabilirler.

İlan sitesinde hangi ödeme sistemleri kullanılmaktadır ?
İlan sitelerinde en çok kullanılan 3 ödeme sistemi bulunmaktadır. Bunlar kredi kartı, banka ile transfer ve kargoya yapılan ödemelerin kullanılacağı sistemlerdir. Kredi kartı ile ödeme alınabilmesi için bankalardan sanal pos alınması gerekmektedir. Sanal pos başvurusu yapılarak alınan bu sistemlerde başvuru sırasında İlan site bilgileriniz ve şirket bilgilerinizin mevcut olması gerekir. Havale, eft ve kargo ile kapıda yapılan ödemelerin sistemleri İlan Scripti V8 DIAMOND paketinde hazırdır. Bu sistemleri daha sağlıklı kullanabilmeniz için bankalardan hesap açtırmanız ve herhangi bir kargo ile anlaşma yapmanız yeterli olacaktır.

En iyi İlan yazılımı nasıl olmalıdır ?
En iyi İlan Scripti firmaları tarafından uzun yılların vermiş olduğu tecrübeler ile birlikte geliştirilmiş olan İlan Yazılımı V8 DIAMOND Bu yazılımlar profesyonel ekiplerin bir araya getirilmesi ile oluşturulmaktadırlar. Yazılım, tasarım, güvenlik, destek ekipleri bir arada mevcut olarak çalışmaktadırlar.

Hangi İlan Scripti paketi tercih edilmelidir ?
Şu anda binlerce işletmenin tercih ettiği ve 12 yıldır İlan Scripti sektöründe hizmet vermekte olan kurumsal kimliği ile tanınmış olan Aydın Web Yazılım İlan Yazılımı V8 DIAMOND paketi tercih edilebilir. Referansları, yazılım güvenliği, tam destek ve kaliteli tasarımları ile profesyonel ve bütünleşik çözümler sunan Aydın Web Yazılım ile ideallerdeki İlan Yazılımı V8 DIAMOND ile ilan siteleri oluşturulabilmektedir.

İlan Sitesi yaparken en çok yapılan hatalar nelerdir ?
İlan sitesi açmak isteyen işletmelerin yaptıkları en büyük hata ücretsiz İlan sistemlerini tercih etmeleri ve bunun sonucu istenmeyen sorunlarla karşılaşmalarıdır. Ücretsiz İlan siteleri de internette ticaret yapmanızı sağlayabilir ancak sağlıklı iletişim eksikliği, müşteri odaklı yapılamayan çalışmalar sonucu site üzerinden satışlar minimum seviyelere inebilmektedir. Tasarımlar geliştirilememekte, teknik destek alınamamakta ve daha bir çok sorun ile karşı karşıya kalınabilmektedir.

Ne kadar sürede ilan sitesi açılabilir
Aydın Web Yazılım İlan Yazılımı V8 DIAMOND paketi kullanıldığı taktirde sadece 1 iş günü içerisinde İlan sitesi açılabilmektedir. Sistem bütün özellikleri ile birlikte anahtar teslim bir şekilde müşterilerine teslim edilmektedir. Bu paketlerin içerisinde yüzlerce tema bulunmaktadır ancak idealinizdeki temayı da yaptırabilme ayrıcalığınız bulunmaktadır. Hemen bu sistemleri denemek isterseniz İlan Yazılımı V8 DIAMOND sayfasından istenen bilgileri ulaşabilirsiniz.