Makale Detayı

 

11 Ekim 2019 60

Hangi sektörde, hangi şehirde olursanız olun, sizlere uygun İlan Sitesi Yazılım Çözümleri ile ürünlerinizi tüm Türkiye’ye pazarlayabilirsiniz. Lokal mağazalarınız belirli saat aralığında çalışır, personel gideri, rekabet daha yoğundur. Dijital mağazanız üzerinde ürünleriniz 7 gün 24 saat sergileyebilirsiniz. Bu sayede potansiyel üyelerinizi keşfeder, karlılığınıza katkı sağlarasınız.

İnternet üzerinde ilan sitesi sayesinde giyim, teknoloji, yemek, otomotiv ürünler, mücevher v.b birçok alanda ürünlerinizi üyelerinize ulaştırabilirsiniz. Bizler tamda burada devreye giriyoruz. Pazarlamak istediğiniz ürünleri, pazarlamanıza katkı sağlıyor ve sektörünüze özel uygun çözümler üretiyoruz.

Geniş modül, entegre sistemlerine sahip, kusursuz İlan Sitesi Yazılım Çözümleri sayesinde ürünlerinizi, hatasız bir şekilde pazarlayın. Tamamen kurumunuza özel estetik ilan sitesi ile marka değerinize, marka bilinirliğinize katkı sağlayın.

Geleneksel Ticarete Oranla Daha Hızlı Düşük Maliyetli
Geleneksel ticarette personel giderleri, ofis giderleri, elektrik giderleri ve daha pek çok giderle uğraşmak zorundasınız. Elbette tüm bu giderlerin bir gerekliliği var fakat İlan Sitesi Yazılım Çözümleri ile personel ve diğer giderleriniz olmadan karlılığınıza katkı sağlayabilirsiniz. Ürünlerinizi daha kolay bir şekilde tüm Türkiye’ye ulaştırabilir ve maliyetlerden kısarak daha çok kazanç sağlayabilirsiniz.

Online satış yapmanıza imkan sağlayacak özel olarak geliştirdiğimiz İlan Sitesi Yazılım Çözümleri hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. İlan Sitesi Yazılım Çözümleri en önemli faktörler: Online pos entegresi, kadro takip entegresi, ürün listeleme, kullanıcı dostu tasarım, üyelik sistemi, güvenlik, hız optimizasyonudur. Tüm bu faktörleri en kusursuz şekilde gerçekleştirilen yazılımızla daha üst sıralarda yer alın. Daha çok kazanç sağlayın.

Sizler için özel olarak tasarlanmış ilan yazılımları sayesinde sektörünüzün zirvesinde ki yerinizi alın. Rakiplerinizi geri planda bırakacak, kusursuz bir şekilde çalışan, işlevse İlan Sitesi Yazılım Çözümleri ile tanışmak için acele edin. Daha ayrıntılı bilgi almak için uzman kadromuz ile iletişime geçmeyi unutmayın. Fırsatlar diyarına bir adım atarak potansiyel üyelerinize ulaşın. Hedef kitlenizi, üyeleriniz haline getirin. Bu sayede karlılığınıza katkı sağlayın.

7/24 kazanç yapmak ister misiniz?
Markanıza özel sunduğumuz İlan Sitesi Yazılım Çözümleri ile mağazanız günün her saati açık.
Size özel tasarlanmış e-ticaret siteniz ile internet üzerinden binlerce ziyaretçiye marka ve ürünlerinizi tanıtın; satışlarınızı arttırın.
Profesyonel olarak geliştirilen ilan siteniz ile üyeleriniz keyifli ve güvenli bir alışverişin tadını çıkartsın.