Makale Detayı

 

08 Ekim 2019 60

Ticaret Artık İnternet’te!
İndirimli İlan Sitesi Scripti V8 DIAMOND paketi uygun fiyatlarla sizler için, Artık siz de yeni İlan Sitesi Scripti V8 DIAMOND yazılımı sayesinde, oturduğunuz yerden yurt içi ve yurt dışı her yere ürün/hizmetleri sorunsuzca ulaştırabileceksiniz. Yep yeni İlan Sitesi Scripti V8 DIAMOND paketimiz ile yüksek cirolar artık sizin elinizde. İçinde pek çok özellik barındıran kullanışlı ve esnek İlan Sitesi Scripti V8 DIAMOND paketimiz hizmetinizde.. İlan Sitesi Scripti V8 DIAMOND paket fiyatları sizler için uygun seçeneklerle…

İlan Sitesi Scripti V8 DIAMOND, özellikle son dönemde teknolojinin gelişmesine bağlı olarak internet kullanımının artış göstermesi ile beraber ticaretin dijital ortamlarda rahatlıkla yapılmasını sağlamaktadır. Herhangi bir ürün/hizmet için en kaliteli ilan sitesini uzman ekibimiz ile gerçekleştiririz.

Neden İİlan Sitesi Scripti V8 DIAMOND ?
Gün geçtikçe genişleyen ilan sitesi piyasası ve online pazarlar sınırsız bir güç ile işinizin daha iyi noktalara gelmesini sağlıyor. Artık yediden yetmişe herkes alışverişlerini internet üzerinden tek tık ile gerçekleştirmektedir. Sağladığı kolaylıklar ve dinamiklik açısından internet üzerinden ticaret, ürün/hizmetlerin daha fazla kişiye ulaşmasını, daha çok satış yapmanızı ve firmanızın veya markanızın hızla gelişerek adını duyurmasını ve bilinirliğini arttırmasını sağlamaktadır. Gelişen teknoloji ve internet sayesinde kendi işinizin patronu olmanız artık çok daha kolay!

Eski zamanlarda iş sahibi olmak oldukça zorlu aşamalardan geçmenizi gerektirirken, günümüzde ilan sitelerinin kolay kullanımı ile artık siz de kolaylıkla ve düşük maliyetler ile kendi işinizin patronu olabilme imkanını bulabilirsiniz. Tam da bu noktada Aydın Web Yazılım sizin için en iyi ilan sitesi açma imkanları sağlamaktadır. Uzman ekibimiz isteklerinizi dikkate alarak, profesyonelliği ile sizin için doğru bir yol haritası çıkartır, hedeflerinizi belirler ve piyasada en etkili ve doğru biçimde yol alarak yerinizi belirlemenizi sağlar.

İlan Sitesi Scripti V8 DIAMOND Avantajları
Daha fazla kişiye ulaşmak Fiziksel mağazalarınızda gün içinde ulaşabileceğiniz müşteri sayısı rakamlar ile sınırlıdır. Fakat e-ticaret sitesi ile fiziksel mağazalarınızın aylık müşteri sayısını bir günde elde etmeniz mümkün.

Lokasyon bağımsız gelir elde edebilmek 
Sınırsız bir şekilde 7/24 fiziksel bir olguya ihtiyaç duyulmadan e-ticaret sitesi ile satış yapabilme imkanına sahip olarak, tamamen zamandan bağımsız bir şekilde para kazanabilirsiniz. Fiziksel mağazaların belirli çalışma saatleri ve zamanları vardır, kimi zaman daha fazla müşteriye ulaşmak için bu saatler genişletilebilir veya kısaltılabilir. Bu nedenle tam bağımsız şekilde her an online satış sitesi ile satışlar gerçekleştirebilirsiniz.

Geniş  ürün/hizmet seçenekleri
Fiziksel mağazalarda genel olarak ürün/hizmet çeşitliliği sınırlandırılmak zorundadır. Fakat online satışlarda ilan sitesi gibi platformlarda sınırsız bir ürün/hizmet çeşitliliğine sahip olup bunları sergileyebilir ve üyelerinizin beğenisine sunabilirsiniz. Bunun için ekstra bir maliyete gerek yoktur.

Güven yatırımı 
Web kullanımının oranı günümüzde çok uç noktalara ulaşmıştır. Bu nedenle internet üzerinden alım ve satım ilan sitelerinin fazlalaşması ile daha da kolaylaşmıştır. Tüketiciler açısından bir ilan sitesi içindeki ürün/hizmetlerin doğru ve detaylı bir şekilde sergilenmesi güven ve kalite açısından çok önemlidir. Bunun yanı sıra bir ürün/hizmet alınırken tüketici bilgileri sizinle paylaşılmakta ve güven açısından bu bilgilerin üçüncü kişiler ile paylaşılmayacağından emin olmalarını sağlamalısınız.

Kullanıcı döngüsü ile daha fazla ulaşım 
Üyelik eklentisi bulunan ilan sitesi sayesinde üyeliği olan kullanıcıların hangi ürün/hizmetleri incelediğini görebilir, daha sonra bu ürün/hizmetlerin kampanya zamanlarında ilgilerini çekebileceğini düşündüğünüz ürün/hizmetleri e-posta veya çeşitli araçlar ile onlara tekrar hatırlatarak kazanç yapabilir.

En İyi İlan Sitesi Scripti V8 DIAMOND Yazılımı
2019 Yılının en iyi İlan Sitesi Scripti V8 DIAMOND yazılımını sizlere uygun fiyatlarla sunmaktan dolayı gururluyuz. Aydın Web Yazılım ile çalıştığınızda internet’te başarının kolay olduğunu, İlan Sitesi Scripti V8 DIAMOND ile işletmenizin ne kadar zahmetsiz olduğunu hissedeceksiniz. Kaliteli ilan sitesi farkını kesinlikle farkedeceksiniz.

Mobil Uyumlu Yeni Nesil İlan Sitesi Scripti V8 DIAMOND Yazılımı
İlan Sitesi Scripti V8 DIAMOND paketimiz modern 2020 model yazılım teknolojileri ile tasarlanmıştır. Ve tüm mobil cihazlarda, tabletlerde ve cep telefonlarında müşterileriniz tarafından gayet muntazam görüntülenmesi için responsive web tasarım dediğimiz esnek yapıda tasarlanmışlardır.