Makale Detayı

 

25 Ekim 2019 57

Şimdi, İlan Scripti V8 DIAMOND sahibi olmanın tam zamanı!
Müşterilerinizin 7/24 ziyaret edebileceği, ürünlerinizi detaylı inceleyebileceği İlan Scripti V8 DIAMOND sitenizde stok, ürün maliyeti, iş gücü ve dükkan giderlerini minimum seviyede tutarak sadece satışa odaklanabilir, belirli bir bölge sınırlaması olmadan her noktada ürünlerinize ihtiyaç duyan kitlelere ulaşabilirsiniz. İlan Scripti V8 DIAMOND ile üye satış stratejilerinizi geliştirebilir ve kampanyalar düzenleyerek kazançlarınızı arttırabilirsiniz.

Kendi sunucunuzda kullanın, Yıllık Kira Bedeli Ödemeyin
Seçtiğiniz alan adı için lisanslanan yazılımımız kendi sunucunuzda ömür boyu kullanım sunmaktadır. Dilediğiniz süre boyunca herhangi bir ücret ödemeden dilediğiniz sunucuda aynı alan adı ile kurulum yapıp kullanabilirsiniz. Sadece ihtiyacınız olan hizmetler için ödeme yaparsınız.

Neden Aydın Web Yazılım’ İlan Scripti V8 DIAMOND sistemlerini tercih etmeliyiz?
Aydın Web Yazılım İlan Scripti V8 DIAMOND esnek ve geliştirilebilir yapısı ile kendi iş akışlarınıza uygun hale getirilebilecek bir İlan Scripti V8 DIAMOND alt yapısıdır. Son kullanıcıların alışkanlıkları düşünülerek tasarlanmış bir sistemdir. Aydın Web Yazılım'ın İlan Scripti V8 DIAMOND temel özellikleri ile bile bir çok ihtiyacınızı karşılayarak ticarete hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Tüm sanal pos modülleri, entegre yazılımlar ve ihtiyaç duyacağınız tasarımsal altyapı birlikte sunulur. Siz tasarım ya da yazılım ile uğraşmadan ticaretteki en önemli unsurlar (Tedarik, Lojistik, Finans) ile daha rahat ilgilenirsiniz.

İlan Scripti V8 DIAMOND kurulumu için herhangi bir ücret talep ediliyor mu?
Hayır. Hiçbir paketimizde e ticaret sitesi kurulumu için ücretlendirme bulunmamaktadır. Aydın Web Yazılım İlan Scripti V8 DIAMOND paketi, otomatik olarak kurulur ve kullanımınıza sunulur. Kurulum sürecinde de ücretsiz olarak teknik ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme alabilmek için sanal pos altyapısı paketlerde mevcut mudur?
Türkiye’de aktif olarak hizmet veren tüm banka sanal pos altyapıları sistemimiz tarafından desteklenmektedir. Ek olarak sistemimiz birçok ödeme sistemi ile de entegredir. iyzico, iPara, PayU, Hepsipay, ParamPos hesap bilgilerinizi sisteme tanımlayarak anında kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

İlan Scripti V8 DIAMOND Paketi demo sürümünü inceleyebilir miyim?
Evet. Aydın Web Yazılım İlan Scripti V8 DIAMOND Paketi demo sürümünü incelemek için. incelemeye başlayabilirsiniz.

İlan Scripti V8 DIAMOND paketi yazılım güncellemelerinden ücretsiz olarak faydalanabiliyor muyuz?
Aydın Web Yazılım İlan Scripti V8 DIAMOND, yeni özelliklere ve geliştirmelerden ücretsiz faydalanır. Kullandığınız süre zarfında çıkacak Versiyon güncellemeleri otomatik olarak yapılır.

Başka bir ilan yazılımından veya ücretsiz ilan sitesi yazılımlarından verilerimi taşıyabilir miyim?
Mevcut bir İlan siteniz varsa, buradaki verilerinizi, ürün/hizmetleri ve tasarımınızı dilerseniz Aydın Web Yazılım İlan Scripti altyapısı uygun olursa İlan Scripti V8 DIAMOND aktarabilirsiniz.

İlan Scripti V8 DIAMOND paketimi daha sonra yükseltebilir miyim?
Elbette. Paketler arası geçiş yapabilirsiniz. Yukarıda yer alan hazır İlan Scripti paketleri arasında yükseltme yapabilirsiniz. Bu süreçte verilerinizde veya sitenizde kayıp yaşamadan yeni İlan Scripti V8 DIAMOND paketinizin özelliklerini de kullanabilirisiniz.

İlan Scripti V8 DIAMOND kurulum sürecinde bana yardımcı olacak mısınız?
Sadece site kurulum sürecinde değil, İlan Scripti V8 DIAMOND süreçlerinin tamamında Aydın Web Yazılım teknik destek ekibi yanınızda. Dilerseniz destek sistemi üzerinden sizlere yardımcı oluruz.

İlan Scripti V8 DIAMOND satış gelirlerim üzerinden size ek bir ücret öder miyim?
Hayır. Satış gelirleriniz üzerinden Aydın Web Yazılım'a herhangi bir ücret ödemezsiniz. Aydın Web Yazılım satış gelirleri üzerinden herhangi bir komisyon almaz.

İlan Scripti V8 DIAMOND fiyatları, alan adı, sanal sunucu ve SSL sertifikası gibi hizmetlerin ücretlerini de kapsıyor mu?
Tüm Aydın Web Yazılım İlan Scripti V8 DIAMOND fiyatına sanal sunucu, alanadı ve SSL sertifikası dahil değildir. Talep ederseniz ek ücret karşılığı hizmet verilir. Mevcut bir alan adınız varsa dilerseniz bu alan adı ile de İlan Scripti V8 DIAMOND ile ilan sitenizi yayınlayabilirsiniz.