Makale Detayı

 

15 Ekim 2019 63

Teknolojinin sürekli olarak ivme kazandığı günümüzde alışverişler artık online platformlara taşındı. Evinizin rahatlığında bilgisayarınızdan veya akıllı telefonlarınızdan kolaylıkla sipariş verebiliyorsunuz. Mağaza mağaza dolaşmadan yapılan internet alışverişleri zamandan tasarruf ettirdiği gibi aynı zamanda ekonomik açıdan avantajlı fiyatlar sunmaktadır.

İlan siteleri üye portföylerini artırmak amacı ile çeşitli kampanyalar düzenlemekteler. Online alışveriş sitelerinin bu denli rağbet görmesi firmaları bu konuda ürünler sunmaya itiyor. Teknoloji firmaları sundukları hizmetler arasına İlan Scripti V8 DIAMOND platformlarını ekliyor. Firmamız Aydın Web Yazılım İlan Scripti V8 DIAMOND hizmetlerinde güncel teknolojiyi kullanarak çözüm üretmektedir. Firma bünyesinde bulunan deneyimli yazılım ekibi sektördeki gelişmeleri takip ederek son teknoloji odaklı web tasarım ve yazılım ürünleri hazırlamaktadır. İlan Scripti V8 DIAMOND platformları konusunda kendi ürünleri olan özel yazılım çözümleriyle profesyonel hizmet sunmaktadır.

Yılların verdiği tecrübeyle Aydın Web Yazılım İlan Scripti V8 DIAMOND Sistemi tasarlayan firmamız, profesyonel olarak web tasarımı hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz çalışmalarda, tasarımların sektöre yönelik olmasına ve işlevsellik açısından tüm özellikleri içermesine itina gösteriyoruz. Her müşterinin hizmet verdiği sektöre uygun tasarımlar geliştirerek kurumsal anlamda İlan Scripti V8 DIAMOND hizmeti sağlıyoruz. Sunduğumuz özel yazılım paketleriyle İlan Scripti V8 DIAMOND anlamında Türkiye'de ilki başardık diyebiliriz. Bölgede geçmiş senelerde mevcut olmayan İlan Scripti V8 DIAMOND yazılımını firmamız bünyesinde gerekli ARGE çalışmalarıyla gerçekleştirerek mağazasını online ortama taşımayı düşünenlere yardımcı oluyoruz.

Artık herşey teknolojinin etkisi altında. Offline mağazanızla yeterli miktarda satış yapamadığınızı düşünüyor veyahut işinizi büyütmeyi, global seviyeye çıkarmayı istiyorsnaız sizde bir İlan sitesi sahibi olarak bunu kolayca yapabilirsiniz. İlan Scripti V8 DIAMOND yazılımlarında önemli olan noktalardan birisi arama motorlarına uyumluluktur. Çünkü üyelerinizin sizi bulması için arama motorlarında arattığında üst sıralarda çıkmalısınız. Bu noktada Aydın Web Yazılım İlan Scripti V8 DIAMOND yazılımı Google'dan, Yandex, Bing ve Yahoo'ya kadar tüm arama motorları için uyumludur. Özel olarak hazırlanan yazılımımız sayesinde dijital pazarlama için ücret ödemeden işletmenizin satışını artırabilirsiniz.

Günümüzde işletmelerin iç dünyasını dışarıya yansıtan en önemli unsur web sayfasıdır. Bu nedenle ilan sitenizin ne kadar profesyonel bir görünüme sahip olduğu önemlidir. Profesyonel yazılım ekibimiz ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde değerlendirerek, işletmenizin tüm faaliyetlerini yansıtacak ve daha fazla üye çekmenizi sağlayacak yazılım çözümleri üretiyor. İlan sitelerinde önemli unsurlardan birisi de kullanıcı dostu tasarıma sahip olmasıdır. Kullanıcılar alışveriş yaparken sipariş verme, ödeme yapma ve sitede dolaşma gibi işlemleri rahatlıkla yapabilmeli ve nereden yapacağını bulabilmeli. Bu noktada anlaşılır görünüme sahip web tasarımı önemli olmaktadır.

Firma olarak geliştirdiğimiz İlan Scripti V8 DIAMOND çözümlerinde, kullanıcı dostu tasarım unsuruna dikkat ediyoruz. Arama motorları tarafından hızlı indexlenecek, böylelikle satış rakamlarınızın artmasını sağlayacak profesyonel yazılım çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Zaman teknoloji devri diyerek, sizlere teknolojinin kullanıldığı online işletmeciliği öneriyoruz. Mevcut üye sayınızı artırabilir, kazanç rakamlarınızı üst seviyeye taşıyabilir ve markanızı tüm dünyaya duyurabilirsiniz. İnternetin olduğu her yerden üyeleriniz size ulaşabilir.