Makale Detayı

 

26 Eylül 2019 69

Günümüz girişimcilerinin hedeflerinden biriside, çevrimiçi bir mağaza kurmaktır. Planladığı ve hayata geçirmek istediği projenin içinde yer alan ürün ya da hizmetleri; hedef kitleye sunabilmenin en kolay çözümü İlan sitesi kurmaktır. Kullanıcı dostu ve özellikle de arama motorlarıyla uyumlu çalışabilen bir İlan sitesi açmak, yatırımcıların ve girişimcilerin rüyalarını süsleyen önemli bir hedef.

Peki iyi İlan sitesi nasıl kurulur? İlan Scripti V8 yazılımı nedir? Güvenilir İlan sitesi uzmanı nereden bulunur? Bu soruların cevabına ve İlan sitesi konusundaki hedefinize ulaşmak Aydın Web Yazılım ile çok kolay. Ajansımızın profesyonel yazılımcıları arama motoru optimizasyonu (SEO) sağlanmış ve ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak kodlanmış üst düzey bir İlan sitesini en kısa zamanda hazırlayarak teslim etmektedir.

Mobil Uyumlu – Responsive İlan Scripti V8
Birçok ajans İlan sitesi hazırlayabilir ancak yalnızca Aydın Web Yazılım Reklam Ajansı gibi mobil uygulama hizmeti sunan bir reklam ajansı sizin taleplerinize cevap verebilir. Ajansımızın yazılım ve tasarımını yaptığı İlan siteleri masa üstü bilgisayarlarda yüksek performans gösterdiği gibi mobil cihazlarda da beklentilerin çok üzerinde performans sergilemektedir. Hazırladığımız tüm web siteler mobil uyumludur. Talebiniz halinde İlan sitenizin mobil uygulamasını da üreterek en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Standart İlan yazılımları çoğu zaman sizin ihtiyaçlarınıza cevap vermez. Çünkü her sektörün kendine özgü satış – pazarlama yolları olduğu gibi her ürün ve hizmetin de sunuş şekli aynı değildir. Dolayısıyla size özel bir İlan Scripti V8 yazılımına ihtiyacınız olabilir. Bu durumda size en doğru çözümü ajansımız sunmaktadır. Eğer ihtiyaçlarınıza özgü bir İlan yazılımı istiyorsanız doğru adrestesiniz.

İlan Scripti V8 Yazılımı Nedir?
En basit anlatımıyla İlan Scripti V8, çevrimiçi mağazanızın işletimini üstlenen algoritmaların bütünüdür. Yazılımcılar tarafından size özel hazırlanan bu yazılım; mağazanızdan alışveriş yapmak isteyen müşterilerinizin sipariş ve satın alma işlemlerini sorunsuz bir şekilde bitirmelerini sağlayan isimsiz kahramandır. Deneyimli bir yazılımcının elinden çıkan kodlar, deponuzdaki stok durumundan, ödeme işlemlerine kadar tüm sürecin sıfır hata ile tamamlanmasını sağlar.

İlan Scripti V8 Konusunda Neden Profesyonel Destek Almalısınız?
Dijital dünyanın yatırımcı ve girişimci insanlara sunduğu imkanlar sayılamayacak kadar çok. Ancak dijital dünya büyük ve karmaşık. Size yol gösterecek profesyonel bir ekiple, başarı oranını artırmanız ve muhtemel riskleri azaltmanız mümkün. Dijital dünyada yolunuzu kaybetmemek, enerjinizi ve sermayenizi doğru alanda harcamak için sizi Aydın Web Yazılım Reklam Ajansı’na davet ediyoruz. Ajansımız deneyimli kadrosu ve son teknoloji ekipmanlarıyla İstanbul Küçükçekmece’de bulunan merkez ofisinde İlan, grafik, tasarım, yazılım, reklam ve tanıtım konularında hizmet vermeye devam etmektedir.

İlan Siteniz Tamam, Peki Ya Tanıtımı?
Aydın Web Yazılım Ajansı ihtiyacınız olan İlan yazılımını tam zamanında size teslim eder. Sizde, hazırladığımız kullanıcı dostu arayüzü kullanarak ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sayfalara yüklediniz. Artık satış yapmak için her şey hazır. Ancak o da ne? Bir iki ziyaretçi dışında çevrimiçi mağazanızın kapısını çalan pek yok gibi. Peki, şimdi ne olacak? Hiç telaş etmeyin! Alanında uzman ekibimiz talebiniz halinde İlan sitenizin reklam ve tanıtım kampanyasını üstlenerek kısa sürede İlan mağazanızın ziyaretçi trafiğini artırır. Ajansımız için bu iş çok kolay.

Unutmayın, her gün binlerce çevrimiçi mağaza yayına başlıyor. Binlerce rakip arasında fark edilmeniz ve tıklanma oranlarınızın artması için profesyonel destek alarak yapmanız gereken işler var. Nedir onlar?

Öncelikle şirketinize ait sosyal medya hesaplarınızın güçlü, kurumsal ve aktif olması şart. Bu size doğal ziyaretçi sağlar. Doğal ziyaretçi demek nitelikli müşteri adayı demektir. Tam da bu yüzden sosyal medya yönetimini acilen deneyimli ellere teslim etmeniz gerekiyor.

Sanal Mağazanızın Müşteri Sayısını Artırmaya Ne Dersiniz?
Çevrimiçi mağazanızın müşteri sayısını artırmanın farklı yolları bulunmaktadır. Unutmamanız ve hedeflemeniz gereken, minimum reklam bütçesi kullanarak maksimum kişiye ulaşmak olmalıdır. Bu hedefe ulaşmak için mutlaka profesyonel destek almanız gerekiyor. Değilse, büyük reklam bütçesi harcayarak beklentinizin çok altında geri dönüş almanız mümkün.

Öncelikle İlan mağazanız için etkili bir reklam planlaması yapılması gerekiyor. Ajansımız, çevrimiçi mağazanızın arama motorlarında ön sıralarda çıkması için google adwords reklam oluşturma işlerini özenle gerçekleştirmektedir.

Sosyal medya platformlarının sunduğu reklam ve tanıtım imkanlarını en iyi şekilde kullanmak da sanal mağazanızın ziyaretçi trafiğini artıran aksiyonlardandır. Bu iş için özel olarak oluşturduğumuz sosyal medya reklam departmanımızın deneyimli ekibi, sizin adınıza facebook reklam yönetimi gerçekleştiriyor. Ekibimiz diğer sosyal medya kanallarının reklam olanaklarını da yöneterek, mağazanızın müşteri ihtiyacına hızlı çözümler üretmektedir.

Lütfen unutmayın, etkili ve planlı bir reklam yönetimi hızlı bir şekilde markalaşmanızı sağlayacaktır. Piyasada yer alan binlerce rakibinizin önüne geçmeniz ve çok ciddi reklam bütçeleriyle müşteri kitlenizi kendine çekmeye çalışan kurumsal markalarla mücadelenizde tüm ekibimiz ve ekipmanımızla yanınızdayız.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
Türkiye’nin tüm illerinde deneyimli ekibimiz ve son teknoloji ekipmanımızla hizmetinizdeyiz. İlan Scripti V8 yazılım ihtiyacınız ve daha fazlası için lütfen ajansımızla hemen şimdi iletişim kurun.