Makale Detayı

 

20 Eylül 2019 75

Hizmetlerimizde Profesyonel yöntemleri tercih ediyoruz!
Aydın Web Yazılım, işini severek yapmanın verdiği enerji ve genç ekip kadrosu ile dinamik çalışmalar yapan bir yazılım firmasıdır.

Nasıl çalışır ?
1.) İhtiyacınızı ve talebinizi analiz eder,
2.) Çözümlerini sunar,
3.) Ortak durum değerlendirmesinden sonra çalışmalara başlar,
4.) Yapılan çalışmaları onayınıza sunar,
5.) Onay sonrası projenizi kullanıma hazır bir şekilde teslim eder ve akıbetinde destek sağlar.

Hedefimiz, daima Profesyonel çözümler sunmak ve müşterilerimizle birlikte kazanmaktır!

İlan Sitesi hızla gelişen ve yaygınlaşan teknoloji dünyasında artık hayatımızın her alanında! Devlet kamu kuruluşlarından tutun da şahsa özel ticarete kadar her yerde. Buyurun yeni çağın ticareti olan, e-ticarete biraz daha yakından bakalım;
İlan Sitesi avantajları saymakla bitmiyor!
– 7/24 açık bir mağaza,
– Dünyanın her yerinden erişilebilirlik,
– Masrafları gerçek bir mağazadan çok daha düşük,
– Zaman tasarruflu
– Kazancı tatlı !

Gün geçmiyor ki bir İlan Sitesi daha açılmasın. Ne alâ! Fakat, ülkemizde İlan Scripti V8 DIAMOND anlayışı yeterince doğru olmadığı için bu sanal mağazaların bir çoğu da domain sürelerinin bitiş tarihine kadar ancak yaşam sürebiliyor.

Öte yandan İlan Sitesine gereken ilgi, önem ve emeği verenler ise çok değil, 1 yıl içerisinde ciddi başarılar elde ediyor. Siz de ilan sitesin'de, bilinçli ve sabırlı hareket ederek çağın ticaretine adım atabilir ve hedeflediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz. Buyrun şimdi de Anahtar teslim İlan Scripti V8 DIAMOND ‘a bir bakalım.

Anahtar teslim İlan Scripti V8 DIAMOND hizmetimizle siz de hayalinizdeki İlan Sitesine hemen sahip olabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey, projenizi bizimle paylaşmanız ve size uygun olan İlan Scripti V8 paketini alarak ticaretinize başlamanız !

Sıfırdan bir İlan sitesi açtırmak istediğinizde, modüllerle, tasarımlarla uğraşmanıza, birden fazla kurumdan hizmet almanıza gerek yok! Alan adı ve sunucu hizmetinden başlayarak, sanal pos ‘a kadar, bir İlan  Sitesinde neye ihtiyaç varsa, hepsini sizin için uyarlıyor ve size sitenizi anahtar teslim İlan Sitesi olarak sunuyoruz !

Anahtar teslim İlan Scripti V8 DIAMOND paketini inceleyerek ön bilgi sahibi olabilir ve bizimle iletişime geçecerek ücretsiz Anahtar teslim İlan Scripti V8 DIAMOND danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz!