Makale Detayı

 

31 Ocak 2017 1021

Türkiyenin En Gelişmiş E-Ticaret Yazılımı İle Tanışın

AydınWeb Yazılım E-Ticaret yazılımı en kolay ürün, kategori, seo, bayi, promosyon, kampanya, kargo, fatura, ödeme yöntemleri ve XML servislerine sahip ilk ve tek Türkçe E-Ticaret yazılımı'dır.

Hiç bir kod bilgisi ya da yazılım bilgisi olmaksızın, Online mağazanızı kurabilir, yönetebilir, alt bayilikler verebilir, xml alabilir ve verebilirsiniz.

Basit Html ve CSS bilgisi ile mağazanızı isteiğiniz gibi şekillendirebilir, ek fonksiyon ve özellikler rahatca ekleyebilirsiniz.

Birden fazla tema hazır XML servisi ile XML leri hemen entegre edebilir, 30+ fazla banka sanal pos entegrasyonu ile hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

%100 Türkçe
AydınWeb Yazılım E-Ticaret Yazılımı Tamamen türkçe ve türk yazılımcılar tarafından geliştirilmiştir.

PHP Altyapı
PHP yazılım dili ile yazılmış olan AydınWeb Yazılım E-Ticaret Yazılımı Üst düzey güvenlik önlemlerine sahiptir.

310+ Xml Entegrasyonu
AydınWeb Yazılım E-Ticaret yazılımı zamana kadar 310 farklı firmanın XML entegrasyonunda %100 Uyum ile kuruldu.

4 Adım da İnternet Mağazanız Hazır !
Mağaza Adınızı Bulun, Hemen Alın İnternet mağazanız için firmanıza, ürünlerinize ve hedelerinize en uygun alan adını seçerek satın almakla başlayacaksınız. Alan adı internetteki mağazaların adıdır. Alan adları bir çok uzantıya sahiptir. Dünyada en çok kullanılan alan adları .com ve .net uzantılıdır. Sizde mağazanıza uygun .com ve .net alan adını başkaları almadan hemen alın !

1) Mağaza Adınızı Hemen Alın!

2) Web Hosting Paketinizi Seçin!

3) AydınWeb Yazılım E-Ticaret Yazılımı'nı Alın!

4) Mağazanız Hazır Satışa Başlayın!

Türkçe & Kolay Ürün Yönetimi

AydınWeb Yazılım E-Ticaret yazılımı kolay ürün yönetimi sayesinde, sizi uğraştırmadan hemen satış yapmanıza olanak tanımaktadır. Beden, Renk, Numara gibi gerekli olan varyasyonlar sizin için hazır olarak gelmektedir. Ürün tipinize göre ilgili varyasyonları seçebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Ürün yönetim panelinden Kategorilerinizi, Ürün Varyasyonlarınızı, Filtremelemelerinizi, Çapraz Satış işlemlerinizi , Ürün Yorumları ve Markaları kolayca yönetebileceksiniz. Kombine ürün satışlarınız için oluşturduğumuz özel sistemde kombine ürünleri satabileceksiniz.

Türkiyenin En Kolay ve En Gelişmiş Ürün yönetim paneli ile tanışmaya hazır olun !

Gelişmiş Arama Motoru Entegrasyonu (SEO)

SEO optimizasyonu için binlerce lira ayırmanıza artık gerek yok! AydınWeb Yazılım E-Ticaret yazılımı Google arama motoru ile %100 uyumlu olarak çalışır. Rakiplerinizden 1 adım önde olur ve daha fazla potansiyel müşterinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Arama motoru optimizasyonu E-Ticaret sektörü için en çok masraf yapacağınız bir işlem türüdür. Bu hizmetler bir çok kurum ya da kişi tarafından xxx rakamlardan başlayan fiyatlarla sunulmaktadır. AydınWeb Yazılım E-Ticaret yazılımı binlerce lira harcayacağınız bu hizmeti size ek ücret almadan sunmaktadır.

Site Meta Desteği
Ürün Meta Desteği
Kategori Meta Desteği
Etiket Sistemi
Seu URL Desteği
ve daha fazlası...

Gelişmiş B2B Bayi Yönetimi Bayi Sistemi
Her bayinize her ürün için ayrı bir fiyat tanımlayabilir, bayilerin sitenize giriş yaptıktan sonra bu fiyatlar üzerinden sipariş vermelerini sağlayabilirsiniz. Bayiler için gruplar tanımlayabilir, bayilerinizi bu gruplara atayarak, tek tek uğraşmadan o grubun fiyat imkanlarından faydalandırabilirsiniz.

Bayi Kargo Sistemi
Bayileriniz ile müşterilerinize farklı kargo seçenekleri verebilir, aynı kargo seçeneği verseniz dahi, bayi ve müşteriler için ayrı fiyatlandırma yapabilirsiniz, örnek olarak 6 farklı kargo ile çalışıyorsanız, 3 üni müşteriye açıp 3 ünü bayinize açabilirsiniz, sadece bayiye özel, Ambar, Kendi Sevkiyatımız gibi sevk yöntemleri belirtebilirsiniz. Bayileriniz ve müşterileriniz arasında ücretsiz kargo limitini farklı tanımlayabilirsiniz.

Ayrıcaklı Özelliklerimiz
PHP E-Ticaret Yazılımı, Cisco Firewall ile korunan AydınWeb Yazılım™ sunucularında barındırabilirsiniz. Yazılım domain adınıza sınırsız süre lisanslanır.

Hazır E-Ticaret Şablonları
E-ticaret paketlerinde sayısı devamlı artan şablonlardan istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Yeni bir şablonu birkaç saniyede kurabilirsiniz.

Kolay Tasarım
Fimony Soft™'un diğer eticaret yazılımlarından ayıran özelliği sadece HTML/css bilginiz ile tüm sitenin tasarımını kolayca değiştirebilrisiniz.

Ödeme Seçenekleri
E-ticaret paketlerinde müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme modülü kurulu olarak gelir. Herhangi bir modülü hemen kullanabilirsiniz.

Güçlü SEO Desteği
AydınWeb Yazılım e-ticaret yazılımda kişiselleştirilebilir SEO ayarları, SEO URL desteği, etiket desteği, Google sitemap tanımlama sunar.

XML Entegrasyon
E-ticaret yazılımı ile tek bir tuşla bayisi olduğunuz firmanın ürünlerini sitenize ekleyebilir, anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz.

XML Çıktıları
Yönetimi panelinizde aktif edebileceğiniz XML çıktı desteğiniz ile fiyat karşılaştırma sitelerinde aynı gün yerinizi alabilirsiniz..

Sosyal Medya
Facebook/Google Application ve Login desteğini ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi Facebook sayfanız içerisinde listeleyebilir, çok düşük maliyet ile ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz.