Kendi Alan Adınız İle Ayni Gün Teslim İlan Sitesi

Kendi Alan Adınız İle Ayni Gün Teslim İlan Sitesi

İlan Scripti V7 Vip ile ilan sitesi kurulum paketidir.Satın aldığınızda ilan siteniz hazırlanır ve yönetim paneli bilgilerini size email ile iletmekdeyiz. Bütün paketimizde ücretsiz destek mevcut.
Aynı gün teslim ilan sitesi ile kendinize ait alan adınızı kullanabilir yine kendinize ait ürünlerinizi, veya üye gruplarınızın ürünlerini sitenizden satabilirsiniz, Google reklam veya facebook gibi sosyal medyaya reklamlarınızı yayınlayabilir kendi sitenizin link yönlendirmesini yapabilir kazanclarınızıı artırabilirsiniz.
Hazır Sanal Pos, Mobil uyumlu tasarımlar, Xml entegrasyonlar ile sorunsuz ve zahmetsizce mağazanız 7 Gün 24Saat Açık Olsun.
İlan Scripti V7 Vip ile ilan Sitesi Kurulumu ile size yönetim paneli olan ve tamamen kendinizin yönetebileceği bir İlan Scripti V7 Vip ile ilan sitesi kurulumu yapılmaktadır ve bu sayede sizde internet ortamında ister kendi ilanlarınızı ister üyelerinizin ilanları ile doğrudan kazanc avantajlarını elde edersiniz.
üye ilanları saniyeler içerisinde sitenize ekleme imkanı
İlan Scripti V7 Vip ile ilan sitesi için nereden başlarım nasıl satın alırım ?
Paket satın almanız ile sipariş bilginiz bize mail ve sms olarak gelir ve müşteri temsilcimiz size kısa süre içerisinde geri dönüş yapar ve sitenizin kurulumu ve hazırlanması ile ilgili bilgi verir. Satış öncesi ve sonrası için desteğimiz ücretsizdir. Bize http://cp.aydinwebyazilim.com/clientarea.php  üzerinden herzaman ulaşabilirsiniz. 

Detaylar için lütfen paket özelliklerini inceleyiniz. Hızlı Satın almak için “Kredi Kart İle Satın AL” Düğmesini kullanabilir.