İlan scripti yazılımı ve çözümleri

İlan scripti yazılımı ve çözümleri

Kuruluşların 7/24 hizmet vererek saat sınırı olmadan müşterilerine alışveriş imkanı sunması ve internetin gücünün mobille buluşması ile alışveriş için artık zaman ve mekan kavramları ortadan kalkmıştır. Bunun yanında fiziksel bir satış yerinde ürünün sergilenmesi, stok maliyeti, eleman çaıştırma gibi maliyetlerin internet ortamında yapılan alışverişlerde olmaması gibi durumlar kuruluşlara internet üzerinden alışverişi daha cazip kılmaktadır. Fakat internet üzerindeki alışveriş sitelerinin hızlı artışı, firmalara farklılıklar yaratarak, müşterileri sitelerine çekmeye itmiştir. AydınWeb Yazılım, farklı bir bakış açısı katarak sadece ürün sergileme şekli, kampanya yönetimi, çeşitli sistemlerle entegrasyonlar gibi internet sitelerinin vazgeçilmezi olarak görülen konuların yanı sıra dünyada hızla yayılan omni-channel (çok kanallı satış) kavramını entegre ederek, fiziksel mağazalara sahip firmaların, mağazalarının stoklarını internete açarak; stok maliyetlerini düşürüp, alışveriş sitelerinde ürün çeşitliliği sağlamalarına (aksi taktirde sadece alışveriş sitelerine ait depolarındaki ürünlerle kısıtlı kalıyorlardı), müşterilerine internet üzerinden alışveriş yapıp, mağazadan teslim alma ya da ürünü ayırtıp mağazaya giderek denedikten sonra alma gibi fırsatlar sunarak müşteri memnuniyetini arttırma, müşteriye en yakın lokasyondaki mağazadan sevkiyat yapma gibi fırsatlar sunarak firmaların maliyetlerini düşürürken aynı zamanda müşterileri memnuniyeti sağlayıp, müşteri sadakatini arttırmaları için fırsatlar sağlıyoruz.

Kuruluşların iş süreçlerini ve iş ortaklarıyla olan ilişkilerini yönetmesi konusu, globalleşen dünya da her geçen gün daha önemli boyutlar kazanmaktadır. Günümüzde ticaret sınırları farklı coğrafyalarda farklı kıtalara uzanırken, bu durum aynı coğrafya da ticaret yaparken tarafların ilişkilerini yönetmekte bu kadar zorlanırken, farklı kültürlerin ticaret yaptığı bir ortamda çok farklı boyutlarda yaşanmaktadır. Bu nedenle tarafların ilişkilerini yönetebileceği web tabanlı programları vazgeçilmez kılmaktadır. Bu durum farklı sistemlerin farklı iş süreçlerinin entegrasyon sorununu birlikte getirmektedir. AydınWeb Yazılım, kullandığı teknolojilerin yanı sıra deneyimli danışmanlarıyla iyi bir proje yönetim becerisi ve farklı sistemlerin entegrasyonlarını kuruluşların ihtiyaçlarına yönelik kurgulayarak fark yaratmaktadır.

İlan sitesi açmayı planlıyorsanız, güvenilir bir altyapıya da ihtiyacınız olacak. Aydın Web Yazılım, İlan Scripti Prime İlan Scripti Pro paketlerinden yararlandığınızda İlan sitenizi hızlı bir şekilde kurabilir ve güvenilir altyapı hizmetlerimizden faydalanarak güvenli İlan Sitesi yapabilirsiniz.