İlan Scripti V7 Vip İlan Sitesi Yazılımı

İlan Scripti V7 Vip İlan Sitesi Yazılımı

İlan Scripti V7 Vip İlan Sitesi Yazılımı ile gerçekte yer alan mağazanızı internet dünyasına taşıyarak sanal bir mağaza oluşturabilirsiniz. İlan Scripti V7 Vip İlan Sitesi Yazılımı ile kazanclarınızı arttırarak yeni üyelere yeni kitlelere ulaşabilir ürünlerinizi daha fazla kişilerle buluşturabilirsiniz.
İlan Scripti V7 Vip İlan Sitesi Yazılımı
Günümüzde internet kullanımının artması ile insanlar büyük oranda tüm işlerini internet siteleri üzerinden arama yaparak, satın alarak geçirmektedir. Baktığımız zaman yemek siparişini, haberleri, hatta market alışverişini bile artık web siteleri ve mobil uygulamalar üzerinden yapmaktayız.
İlan Scripti V7 Vip İlan Sitesi Yazılımı ile sizde hızlı bir şekilde mağaza oluşturarak ilan girmeye başlayabilirsiniz.
İlan Scripti V7 Vip İlan Sitesi Yazılımı Paketimizi satın aldıktan sonra tek yapmanız gereken şey ilanları ekleyerek reklamınızı yapıp kazanmaya başlamaktır.
İlan Scripti V7 Vip İlan Sitesi Yazılımı Nasıl Çalışır?
İlan Scripti V7 Vip İlan Sitesi Yazılımı ile sitenizi kurduktan sonra hazır hale getirmeniz (ilanları, kategorileri eklemeniz) halinde alışveriş siteniz kullanıma hazır hale gelecektir. Siteniz aktif olduktan sonra kullanıcılara ulaştırmanız reklamınızı yapmanız gerekir.
Siteye gelen kullanıcılar beğendiklerini ürünleri inceleyip sepete ekledikten sonra ödeme aşamasına geçmektedir, burada fatura ve kargo bilgilerini doldurduktan sonra ister kredi kartı ile güvenli ödeme yapabilir, istersede havale/EFT gibi seçeneklerden faydalanabilir.
İlan Scripti V7 Vip İlan Sitesi Yazılımı Mobil Uygulaması Yapma
İlan Scripti V7 Vip İlan Sitesi Yazılımı satın aldınız, bir çok kullanıcıya ulaştınız fakat daha fazla büyümek ve artık marka haline gelip direk size ulaşmalarını istiyorsunuz, ozaman yapmanız gereken tek şey Mobil Uygulama Yaptırmaktır.
Alışveriş sitenize ait birer adet iphone ve android uygulaması yaptırarak mobil cihazlarda kolaylıkla ulaşılabilir olup rakiplerinizden onlarca adım öne geçmenizi sağlamaktadır.
Örnek analizler sonucunda mevcut bir çok alışveriş sitesinin ziyaretçilerinin %70 kadar kısmının mobil üzerinden geldiğini gözlemlemekteyiz.

Hemen bizimle iletişime geçerek bir İlan Scripti V7 Vip İlan Sitesi Yazılımı ile İlan sitesi yaptırabilirsiniz.