Makale Detayı

 

26 Aralık 2017 1144

İlan sitesi ne Başlamadan Önce ...

Bir İlan sitesi sahibi olmadan önce eminiz ki kafanızda pek çok soru işaretleri oluşuyordur. Amacımız bu süreçte sizlerin yanında olarak, bu süreci en kolay şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaktır. Bir İlan sitesi sahibi olmadan önce; Ön hazırlık aşaması, iyi bir projelendirme gerekmektedir. Sizinle birlikte siz satışa başlayana kadar olan bütün süreci birlikte planlıyor, işinizi kolaylaştırıyoruz. Çalışma mantığını, istatistiksel bilgileri nasıl okuyacağınızı sizlerle paylaşıyor, reklam ve satış stratejilerinizi birlikte belirliyoruz.

Aydın Web Yazılım olarak amacımız; Sizlerin kolay yönetebileceği ve müşterilerinizin kolay kullanabileceği, ürünlerinizi, hizmetlerinizi detaylı şekilde tanıtıp satışa sunabileceğiniz, uzun vadeli kullanabileceğiniz, güncelliğini koruyacak, modern ve şık hazır eticaret yazılım çözümleri üretmektir.

Ürün satışı gerçekleştiren bir firma/markanız var ama ürünlerinizi geniş kitlelere duyuramıyorsanız İlan Scripti V7 Vip + Android + IOS Uyumlu paketlerimiz sizlere göre. Güçlü altyapısı, profesyonel ekip tarafından kodlanması, güvenli alışveriş seçenekleri, farklı tasarımlar, uygun paket fiyatları, satış sonrası destek ve daha fazları ile Aydın Web Yazılım  İlan sitesi sizleri bekliyor. Sizde fark yaratan akıllı İlan Scripti V7 Vip + Android + IOS Uyumlu paketlerini ve ticaret modellerini inceleyerek size uygun ticaret planını seçin.

Verimlilik ve Sınırsız Pazar Gücü
Teknolojinin getirdiği yenilikler, yeni ekonomi, İlan sitesi kavramlarla bizi tanıştırdı. Bu tanışmayı yalnızca teorik olarak düşünmeyip, pratiğe döken ve uygulamaya geçen kişi ve kurumlar, ekonomik anlamda verimlilik ve rekabet gücü açısından büyük yol kat ettiler. 

Elektronik ticaret (e-ticaret) tüm bu gelişmeleri simgeleyen ve hepsini kapsayan bir kavram olarak kabul edildi. Ayrıca, teknolojiyle yenilenen ekonomi ve ticaret uygulamaları süreci olarak da kabul görmeye başladı. Bu sürece katılan dünyadaki irili ufaklı ticari birimler yepyeni bir verimlilik, sınırsız pazar ve rekabet gücü elde etmeye başladılar. Aydın Web Yazılım İlan Scripti V7 Vip + Android + IOS Uyumlu yazılımlar ile işinizi elektronik ortama taşıyıp bu sınırsız pazarda sizde yerinizi alın...

Tüm Özellikler ile Aydın Web Yazılım İlan Scripti V7 Vip + Android + IOS Uyumlu
Profesyonel İlan sitesi markanızı, kurumsal kimliğinizi ve sektörünüzü yansıtması en önemli etkenler arasında yer alır. İlan sitesi sektöründe uzman firmamız sizlere farklı web tasarım seçenekleri, entegrasyon seçenekleri, SEO optimizasyonu, farklı ödeme altyapıları, kampanya yönetim seçenekleri, müşteri grupları, farklı para birimleri, detayl satış raporları ve daha fazla seçenekleri sağlayarak satışlarınızı kolaylaştırır.

Hızle kolay ve basit kullanımı ile mevcut İlan sitesi ne aktarımını sağlayabilirsiniz. Binlerce ürünü tek tuşla sitenize aktarın, satışlar hemen başlasın! XML entegrasyonları ile bayisi veya çözüm ortağı olduğunuz tedarikçilerin, distribütörlerin ürünlerini toplu olarak İlan sitesi aktarabilir ve satışa sunabilirsiniz.