İlan Scripti Paketi İle Hemen İlan Siteni Aç

İlan Scripti Paketi İle Hemen İlan Siteni Aç

Tüm Güncellemeler Ücretsiz
Akıllı İlan Scripti Paketi kullanıcıları, sisteme yapılan tüm iyileştirmelere otomatik olarak sahip olurlar ve sistemleri ile ilgili bu güncellemeler için ek ücret ödemek zorunda kalmazlar. Bu sayede, toplam sahip olma maliyeti düşük bir ürün ile yıllarca sanal mağazalarını yürütebilir, kazançlarını arttırabilirler.
Kiralama Fiyatına Satın Alın
Akıllı İlan Scripti Paketi kullanıcıları, sanal mağazalarını kiralamaz, satın alırlar. Sistemin kullanım lisansı bir defaya mahsus olmak üzere müşteriye satılır ve her sene aynı ücret talep edilmez.
Yalnızca Bir Yazılım Değil
Akıllı İlan Scripti Paketi kullanıcıları, yalnızca yazılım değil, yanında kapsamlı bir hizmet satın almış olurlar. Sanal mağaza yönetiminden ilan sitesi danışmanlığına, sanal pos entegrasyonundan özgün mağaza arayüz tasarımına kadar tüm hizmetler, İlan Scripti Paketi’n yanında gelir.
Özgün Tasarım Hrkesin Hkkı
Akıllı İlan Scripti Paketi, müşterilerine özgün tasarım garantisi vermektedir. Mağaza sahibi olan her müşterimiz, kendine özel tasarıma sahip olur. Bunun yanında, sistemin gelişmiş tasarım arayüzleri sayesinde en ince ayrıntıya kadar sistemin tasarımı ve modüler yapısı da yönetim ekranlarından kolaylıkla düzenlenebilir.
Pazar Yeri Entegrasyonları
Akıllı İlan Scripti Paketi, müşterilerine özgün tasarım garantisi vermektedir. Mağaza sahibi olan her müşterimiz, kendine özel tasarıma sahip olur. Bunun yanında, sistemin gelişmiş tasarım arayüzleri sayesinde en ince ayrıntıya kadar sistemin tasarımı ve modüler yapısı da yönetim ekranlarından kolaylıkla düzenlenebilir.
Google Dostu Sanal Mağaza
Akıllı İlan Scripti Paketi Google ile dost ve Google ile entegre çalışır. Akıllı İlan Scripti Paketi sanal mağazanız kurulduğu andan itibaren Google Web Yöneticisi araçlarına ve Google Analytics servislerine otomatik entegre olarak Google tarafından sürekli taranması ve ürünlerinizin indekslenmesi sağlanır. Google Analytics servisi sayesinde de sitenizle ilgili tüm ziyaretçi raporlarını detaylı bir şekilde edinirsiniz.
Esnek Entegrasyon Yetenekleri
Akıllı İlan Scripti Paketi, esnek yapısı sayesinde, şu anda mevcut olan ve ileride devreye girecek her türlü veri akış sistemiyle entegre çalışabilir, tüm veri bankaların veri akışı yaratabilir ve muhasebesel veritabanlarına canlı bağlantı ile entegre olabilir. Internet üzerindeki satışlarınızın desteklenmesi ve kontrolü için hayati önem taşıyan entegrasyonlar, Akıllı İlan Scripti Paketi’nde her zaman desteklenir. Sistemde mevcut olmayan entegrasyonları yalnızca istemeniz de yeterlidir. 10 gün içinde entegrasyonunuz tamamlanmış olarak size sunulur.
Doğru Kişiye Danışın Doğru İş Yapın
İlan Scripti Paketi konusunda profesyonel danışmanlık hizmetini de Akıllı İlan Scripti Paketi ürününüz ile birlikte alacaksınız. Bu hizmet sayesinde, sanal mağazanızın internet üzerinde tanıtımından sanal mağazanızda yapacağınız promosyonlara ve ödeme seçeneklerine kadar tüm konularda bizden danışmanlık hizmeti alabileceksiniz. Bu hizmetimizin, işlerinizi hızlandırmak ve reklam bütçelerini en yüksek performansla kullanabilmek için mükemmel bir hizmet olduğunu siz de göreceksiniz.
Geliştirilebilir İlan Sistemi
Aydın Web Yazılım, Akıllı İlan Scripti Paketi sanal mağaza kullanıcılarını hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz. Sanal mağaza sahiplerinin internet işleri büyüdüğünde onlara özel çözümler gerektiğinde bu çözümleri projelendirir ve müşterilerine özel yazılım hizmeti olarak sunabilir. Aydın Web Yazılım ekibi, en küçük sanal mağaza paketinden en gelişmiş satış sistemlerine kadar her zaman müşterilerinin yanındadır.