Makale Detayı

 

06 Şubat 2017 1201

AydınWeb Yazılım markası profesyonel e-ticaret paketleri geliştirmektedir. İşletmelerin online ticaret gerçekleştirebilmesi için gerekli bütün özelliklerin bir araya getirildiği bu paketler sayesinde internette sorunsuz bir şekilde tüketicilere ulaşılabilmektedir. Ücretli e-ticaret scriptleri arasında başı çeken AydınWeb Yazılım ileri teknoloji güvenlik sistemleri ile donatılmaktadır.

Ücretli e-ticaret scripti AydınWeb Yazılım E-ticaret paket halinde işletmelere anahtar teslim bir şekilde verilmektedir. İnternet sitesi açarak ürünlerini pazarlamak isteyen işletmeler ihtiyacını duyacakları her özelliğe bu paket sayesinde sahip olabilmektedirler. İşletme sahiplerinin ise hiçbir yazılım, donanım ya da diğer bilgilere sahip olmasına gerek yoktur. AydınWeb Yazılım e-ticaret paketleri ile elektronik ticaret yapılabilmesi için internete girebiliyor olmanız yeterlidir.

Ücretli E-Ticaret Scripti İle Kurulan Siteler
İlk yapılan işlem alan adının alınması ve ardından bu alan adının özel güvenlikli sunucularda barındırılmaya başlanmasıdır. Bu işlemleri Eçözüm sizler adına gerçekleştirmektedir. Ardından ileri derece teknoloji ve güvenlik önlemlerinin alınmış olduğu e-ticaret yazılımları sitenize kurulmaktadır. Siteniz ile birlikte bir de özel yönetim paneliniz açılır. Kullanmak istediğiniz ödeme sistemlerinin kurulumu yapıldıktan sonra siteniz ürün ekleme ve ardından sipariş alarak satış yapmaya hazır hale getirilir.

E-ticaret Sistemi Nasıl Yöneteceğim Diyorsanız
E-ticaret uzmanlarımız tarafından yönetim panelinizi kullanarak nasıl ürün ekleyeceğinize ve sitenizde nasıl değişiklikler yapacağınıza dair özel eğitimler verilmektedir. Yönetim paneli kullanımı oldukça kolay ve görsel açıdan anlaşılabilir bir tasarım sahiptir. Alınan eğitimlerin ardından profesyonelce sitelerinize ürün eklemeye başlayabilmekte, müşterilerinizi yönetebilmekte, online ödeme sistemlerinizde değişiklikler yapabilmekte, tasarımlarınızı değiştirebilmekte kısacası bütün işlemleri gerçekleştirebilmektesinizdir. Detaylı bilgi için "İnternette Yönetim Panelli Online Satış Sistemi" konu başlıklı makaleye göz atabilirsiniz.

Peki Neden Ücretli E-ticaret Scripti ?
AydınWeb Yazılım 10 yıldır Türkiye’de kullanılmakta olan ve on binlerce işletmeye hizmet vermiş bir pakettir. Yazılım içerisinde ve sunucularda özel güvenlik önlemleri alınmıştır. 128bit SSL şifreleme, Firewall, IPS – IDS, Raid5 ve PCI DSS güvenlik ve koruma önlemleri alınarak e-ticaret siteleriniz garanti altına alınmakta ve korunmaktadır. Bu sayede kapanma sorunu yaşamadan ya da hukuksal bir işlem ile karşı karşıya kalmadan siteniz üzerinden satış gerçekleştirebilmektesinizdir.

Ücretsiz Denemek İsterim
AydınWeb Yazılım e-ticaret paketlerini ücretsiz test edebilmeniz için demo siteler geliştirilmiştir. Sitemizde bulunan ücretsiz demo talebi butonuna tıkladıktan sonra istenilen bilgileri doldurduğunuz taktirde demo bilgileri sizlere gönderilmekte ve sistemi ücretsiz inceleme imkanı sağlanmaktadır. E-ticaret uzmanlarımız mail ya da telefon üzerinden sizlerle, en kısa sürede iletişime geçeceklerdir.