Makale Detayı

 

29 Eylül 2019 73

Aydın Web Yazılım olarak müşterilerimize verdiğimiz İlan Scripti desteği yıllardır hızını kesmeden devam ediyor. Müşterilerimize şimdi İlan Scripti V8 çözümü sunuyoruz, isterlerse ise sıfırdan her amaca uygun ve tamamen müşteri odaklı İlan Scripti yazılımları geliştiriyoruz. İki seçenekte de Aydın Web Yazılım olarak tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda hareket ediyor, hayallerinizdeki ilan sitesini gerçeğe dönüştürmeye çalışıyoruz.

Her hizmetimizde olduğu gibi Aydın Web Yazılım İlan Scripti V8 hizmetimizde de sizinle ilişkimiz size istediğiniz yazılımı teslim etmekle bitmiyor, dilerseniz sitenizin kurulumundan sonrada size her türlü teknik desteği sağlıyoruz. İşinde profesyonel yazılım kadromuz istekleriniz doğrultusunda İlan siteniz için her türlü modülü geliştiriyor, seo ekibimiz sitenizi arama motoru arama sonuçlarında istediğiniz konuma getiriyor ve siz de online olarak binlerce farklı üyeye erişmenin mutluluğunu yaşıyorsunuz.

Artık her sektörde büyümek için zorunlu bir hale gelmiş olan İlan Scripti V8, doğru kişilerle ve planlı bir şekilde yapıldığında hem sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkaracak, hem de çok kolay bir şekilde firmanızı ve ürün/hizmetleri binlerce üyeye ulaştırma fırsatı sunacak. Bu söylediklerimizin hepsine en kolay şekilde sahip olmak için yapmanız gereken tek şey ise yukarıda da belirttiğimiz gibi arkanıza Aydın Web Yazılım desteğini almak!

Hemen sitemizdeki İlan Scripti V8 Paketi bölümünü inceleyerek veya kafanızdaki özel bir İlan Scripti projesi için bizimle iletişime geçerek, İlan Scripti hizmetimiz ile alakalı daha detaylı bilgi alabilirsiniz.