Akıllı ilan scripti çözümleri

Akıllı ilan scripti çözümleri

AydınWeb Yazılım' ilan scripti Çözümleri

İyi bir dükkan. Yeri iyi, ürünler kaliteli. Vitrin de güzel düzenlenmiş. Müşteriler vızır vızır...

Tezgahtarla uğraşma derdi yok, ürünler tozlanmıyor, müşteri gezince tekrar düzenlemek gerekmiyor, para bozdurmak için komşuya da gitmeye gerek yok. İstediğiniz kadar da ürün koyabilirsiniz.

Bir de AydınWeb Yazılım'ın ilan scriptini kullanıyorsanız keyfiniz yerinde demektir. Çünkü gelişmiş SEO enstrümanları ile müşteri beklemezsiniz. Alışveriş yapmak için arayış içinde olan müşteri adaylarını sitenize çekersiniz.

AydınWeb Yazılım'ın ilan scripti dışarı bilgi verme mekanizmalarında anahtar / sütun seçimi bu seçimlerin çıktıda nasıl isimleneceği tamamen sizin tarafınızdan belirlenen parametrelerle ayarlanır. İstediğiniz sütun istediğiniz isimle gösterilir. Tabii fiyatlar tercih ettiğiniz kullanıcı grubunun fiyatları olarak yayınlanır. Ayrıca aynı modül ile faturalarınızı aktarabilir, ayrıca kullandığınız muhasebe programı varsa ona girdi olacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

AydınWeb Yazılım' ilan scripti o kadar gelişmiştir ki sizin sadece ürünleri hazırlamanız ve faturanızı basmanız gerekir. İsterseniz stoktan düşen ürün için tedarikçinize, kargo işlemleri için kargo firmanıza otomatik posta gönderebilirsiniz. Stok takibi yaptığı gibi hangi satış adımında stokla ilgili hangi işlemi yapacağını seçebilirsiniz.

AydınWeb Yazılım' ilan scripti Google, Bing ve Yandex arama motorlarıyla kolayca bağlantı kurabilir ve kendisini tanıtabilir. Arama motoru optimizasyonu konusunda özelleşmiş modüler yapısıyla rakiplerinize fark atabilirsiniz. SEO (arama motoru optimizasyonu) için temel gerekler yerine getirilmekle birlikte kişisel ayarları size bırakır.

Size bir mağazadan fazlasını sunan AydınWeb Yazılım' ilan scripti ile sorunsuz, sınırsız ve kârlı ticaret için

İlan sitesi açmayı planlıyorsanız, güvenilir bir altyapıya da ihtiyacınız olacak. Aydın Web Yazılım, İlan Scripti Prime İlan Scripti Pro paketlerinden yararlandığınızda İlan sitenizi hızlı bir şekilde kurabilir ve güvenilir altyapı hizmetlerimizden faydalanarak güvenli İlan Sitesi yapabilirsiniz.

“YA BİZİMLE ÇALIŞIN YA SİZİNLE ÇALIŞALIM”