C2C İlan Scripti

C2C İlan Scripti

C2C İlan Scripti ile ilan sitesi'nde bir çok alıcı ve satıcının buluştuğu ve alışveriş yaptığı bir ortamdır. ilan sitesi ile odak noktası konumundaki işletmeler, alıcı ve satıcıların gerekli işlemleri yerine getirebilmelerini sağlamak üzere ihtiyaç duyulan her türlü altyapı ve ofis hizmetlerini sunmaktadırlar.

C2C İlan Scripti türü ile yapılan bir ticaret modelidir. C2C İlan Scripti ile ilan sitesi yeni yüzyılın ticaret merkezleridir.

C2C İlan Scripti ticaret türü ile bir ilan sitesi, bir e-avm, bir e-çarşı, bir e-pasaj, bir e-sektör, bir e-bölge kurabilirsiniz. Kuracağınız bu eticaret modelinde herhangi bir bölge veya alan kısıtlaması yoktur. Örneğin düşünün bir avm kurdunuz içerisinde 100 dükkân var bazılarını siz işletiyorsunuz bazılarını kiraya verdiniz. E-AVM’ de ise alan kısıtlamanız yok 100 dükkân da kiraya verebilirsiniz, bin dükkânda sizin yeteneklerinize kalmış. Diğer yandan da bölge sınırlaması yok. Yine düşünün İstanbul’un en işlek noktasında bir avm sahibisiniz. O bölgeye yakın olanların dışında avm ye gelen çok fazla kişi olmayacaktır, e-avm’ de bölge sınırı olmadığından e-avmnizi tüm dünyaya pazarlayabilirsiniz.

Türkiye’de birçok ilan sitesi bulunmaktadır. Hemen hemen her bölgeye özel, her sektöre özel ilan sitesi açılmaktadır. Birçoğu yanlış yönlendirmeler ve yanlış yazılım altyapılarından dolayı başarılı olamasa da başarılı olmuş birçok ilan sitesi bulunmaktadır. Bir C2C İlan Scripti projeniz varsa önce iyi bir araştırma yapmanız ve işin ciddiyetini algılamalısınız. Profesyonel düşünmelisiniz ve profesyonel destek almalısınız.

C2C İlan Scripti platformları alıcı ile satıcıyı buluşturan yerlerdir: Satıcılar ürünlerini sergiler, ziyaretçiler, almak istedikleri ürün için ödeme yapar. ilan sitesi ödemeyi havuzda tutar. Satıcı ürünü gönderir. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra kontrol eder ödeme onayı verir. ilan sitesi onayın ardından, komisyon payını tahsil edip ödemeyi satıcıya aktarır.

C2C İlan Scripti Nasıl Gelir Elde Eder ?
Aylık Mağaza Bedeli
Ürün Başı Listeleme Ücreti
Satılan Üründen Elde Edilen Komisyon
Ürünlerin ön plana çıkarılması için reklam ve banner çalışmaları