Mobil Destekli İlan Scripti İle Size Özel Çözümler

Mobil Destekli İlan Scripti İle Size Özel Çözümler

İlan Scripti Deneyim, Uzmanlık Ve Ekip İşidir.
Aydın Web Yazılım, uzun yıllardır süregelen Mobil Destekli İlan Scripti İle Size Özel Çözümler ve operasyon süreçleri deneyimlerimizi birleştirerek hayata geçirdiğimiz 360 derece Mobil Destekli İlan Scripti İle Size Özel Çözümler sunan modüler bir yapıdır.
Aydın Web Yazılım çatısı altında modüler olarak sunulan Mobil Destekli İlan Scripti İle Size Özel Çözümler, danışmanlık, yönetim, lojistik, online tedarik ve kurumsal web sitesi hizmetleri ihtiyaçlara göre bütün olarak veya ayrı ayrı satın alınabilir.

İhtiyaçlara Özel Ve Geliştirilebilir Mobil Destekli İlan Scripti İle Size Özel Çözümler
Bir ilan sitesi kurulurken karar verilmesi gereken en önemli noktalardan biri de hangi tip Mobil Destekli İlan Scripti İle Size Özel Çözümler alt yapısının tercih edileceğidir. Bu konuda iki seçenek bulunmaktadır; standart paket uygulamaları ve özel yazılımlar.
Aydın Web Yazılım, Mobil Destekli İlan Scripti İle Size Özel Çözümler, müşterilerin ihtiyaçlarına göre oluşturulan ve sürekli geliştirmeye açık özel bir Mobil Destekli İlan Scripti İle Size Özel Çözümler yazılımıdır. Müşteri ihtiyaçları ve performans analizleriyle, kullanıcı deneyimleri ve beklentileri dikkate alınarak ilgililerin tümü için optimum sonuçlar doğuran özel çözümler sunar.
Aydın Web Yazılım, ticaretin tüm dinamikleri dikkate alınarak, ihtiyaç analizleri yapılarak oluşturulan ve zaman içerisinde değişebilecek ihtiyaçlara göre geliştirilebilecek ve genişletilebilecek bir alt yapıdır.
Elektronik ticaret alanında önemli hedefleri olan, uzun soluklu ve çözüm odaklı işbirlikleriyle başarı hikayeleri yaratmak isteyen firmalar için optimal çözümler üretmektedir.

Teknoloji & Mimari
Aydın Web Yazılım, alt yapısı, tasarımı, sunucu konumlandırılması, düzenli güncellemeleri, entegre dijital pazarlama yöntemleri, performans arttırıcı araçları, doğru kurgulanmış SEO altyapısı ve bunların en doğru şekilde harmanlanmasıyla, markanızın ruhuna, hedef kitlenize, hedeflerinize ve hayallerinize en uygun ilan sitesini hayata geçirmenizi sağlar.
Bir web uygulaması olarak PHP altyapısı üzerinde geliştirilen Mobil Destekli İlan Scripti İle Size Özel Çözümler’de veri tabanı olarak MySQL Server kullanılmaktadır. Uygulama Internet Explorer, Chrome, Safari, Opera, Firefox tarayıcılarla kullanılabilir ve herhangi bir farklı kurulum gerektirmemektedir.

Geliştirilebilir, Genişletilebilir Bir Çözüm
Aydın Web Yazılım Mobil Destekli İlan Scripti İle Size Özel Çözümler paket bir uygulama değildir. Zamanla değişebilecek ihtiyaçlara ve beklentilere göre geliştirilebilir esnek bir yapı olarak kurgulanmış, modüler yapılardan oluşan ve kolaylıkla geliştirilebilen ve genişleyebilen bir altyapı üzerinde çalışmaktadır.

Entegrasyon Çözümleri
Aydın Web Yazılım Mobil Destekli İlan Scripti İle Size Özel Çözümler, kargodan pazar yerlerine, sistemlerinden paket muhasebe programlarına bir ticaret işletmesi için önemli olan üçüncü parti kurum ve yazılımlarla entegre çalışabilecek bir altyapı sunmakta ve sürekli üçüncü parti firmalar için yeni entegrasyonlar geliştirmektedir.