İlan Sitesi Yazılımı

İlan Sitesi Yazılımı

İlan Scripti V7 Vip İlan Sitesi Yazılımı hızla gelişen teknoloji ile birlikte insanlar artık alışverişlerini internet üzerinden yapmaktadır. Mağaza mağaza gezip ürün aramak yerine internet ortamından oturdukları yerden ürün beğenip dilerse mağazaya gidip dilerse de internet üzerinden alışveriş yapabilmektedirler.
Günümüzde İlan Sitesi Yazılımı kullanarak büyümeyi hedefleyen firmaların çoğu yanlış yönlendirmelerden kaynaklanan hatalardan dolayı ticaretten verim alamamaktadır. İlan Sitesi Yazılımı ile ticaret konusunda profesyonel çözüm ve destek alarak kurumsal bir çatı altında çalışan tüm firmalar ise yatırımlarını doğru organize ederek satış hacimlerini %25 ile %88,5 arası artırdığı görülmektedir.
Türkiye’de İlan Sitesi Yazılımı sitesinin payı oldukça yüksektir. 2016 yılında Türkiye’nin ticaret hacmi 25 Milyar TL iken 2017 yılında 31 Milyar TL’ye ulaşmıştır. 2017 yılının sonunda bu rakamın 40 Milyar TL’yi geçmesi tahmin ediliyor.
İlan Sitesi Yazılımı sadece web sitesiyle bitmemektedir. Sektördeki bir çok web sitesinden sanal mağaza açarak satış gerçekleştiren firmalar, komisyon oranlarından ötürü kar marjlarının bir çoğunu başka firmalara bırakmaktadır.
Sizde İlan Sitesi Yazılımı geçmeyi düşünüyor iseniz kesinlikle ve kesinlikle Profesyonel yardım almayı hedeflemelisiniz. Xml Entegrasyonu, özel arayüz tasarımı, kolay yönetilebilir yönetici paneli, sipariş sistemleri, kargolama sistemleri, kargo takip sistemleri, 3d secure ödeme sistemleri, ssl güvenlik sertifikaları gibi bir çok konuda profesyonel yardıma ihtiyacınız olacaktır.
Aydın Web Yazılım olarak daha önce yapmış olduğumuz çalışmalara bakarak kalitemizi ölçebilir. Size vereceğimiz hizmetin değerini tartma fırsatı yakalayabilirsiniz.