Seri İlan Sistemleri (Güvenli E-Ticaret Modüllü)

Seri İlan Sistemleri (Güvenli E-Ticaret Modüllü)

Kolay Kullanım ve Yönetim
AydınWeb Yazılım® seri ilan sistemleri ile ticaret'e başlamak çok kolay. Aynı gün kurulum ve hazır temalarımız ile hemen satışa başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Destek 
İlan sitenizi yönetmek için hiçbir bilgi birikimine ihtiyacınız yok. Destek sistemi ve uzman destek ekibimizle biz hep yanınızdayız.

Anahtar Teslim Seri İlan Sistemleri
Hosting, E-Posta, Güvenlik, Sanal POS altyapıları ve diğer hizmetler sizlere bir bütün olarak AydınWeb Yazılım® tarafından sunulur.

Seri İlan Sistemleri
Seri İlan Sistemleri  8 yıllık tecrübesi ile; 81 ilde, onlarca farklı sektörde toplam 1000 üzerinde firma tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

Güçlü Pazarlama Araçları
AydınWeb Yazılım® beraberinde bir çok pazarlama ve kampanya modeli ile gelir. Bu modül ve araçları kullanarak Seri İlan Sistemleri sitenizde istediğiniz gibi bir satış stratejisi geliştirebilirsiniz.

Mükemmel SEO Uyumu
Seri İlan Sistemleri  için en önemli faktörlerden Arama Motoru Optimizasyonunu AydınWeb Yazılım® otomatik olarak gerçekleştiriyor sizin yapmanız gereken SEO çalışmalarına yön vermek.

Entegrasyonlarla Güçlenin
modüller, AydınWeb Yazılım entegre ederek Seri İlan Sistemlerii daha etkin ve daha kolay yönetebilirsiniz.


Modern Temalar
AydınWeb Yazılım® olarak tüm tarayıcılar ile uyumlu bootstrap 3 standartlarında temalara sahibiz. Kullanıcı deneyimi ve kullanım kolaylığı modern temalarımızda sunulmaktadır.
 
 Sizin de Seri İlan Siteniz Olsun!
 

 
AydınWeb Yazılım®

İlan Sitesi Kurmaya Hemen Başlayın

Copyright © 2017 AydınWeb Yazılım Tüm Hakları Saklıdır.

Mastercard / Visa