İlan Sitesi scripti | İlan sitesi yazılımı | ilan scripti paketi | ilan sitesi kur

İlan Sitesi scripti | İlan sitesi yazılımı | ilan scripti paketi | ilan sitesi kur

İlan Sitesi'inde her adımında sizinleyiz
kesintisiz teknik destek ve geliştirme
Size özel, "işinize gelecek" avantajlı çözümler.
Aydın Web Yazılım Tasarım'dan İlan Sitesi konusunda AydınWeb Yazılım ilan scripti çözümler

Size özel, butik İlan Sitesi çözümleri

İşinizi önemsiyoruz. Her işin kendine özgü ihtiyaçlarının olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle aynı iş kolunda faaliyet gösteren firmaların İlan Sitesinden beklentileri birbirinden farklı. Bu nedenler her firmanın ihtiyaç duyabileceği özelliklere göre özel çözümlerin üretilmesi gerektiğine inanıyoruz. Her sektörün, her firmanın, her sitenin gereksinimlerine göre çözümler üretiyor, yayın süresince destek hizmetleriyle uzun vadeli bir çözüm sağlayıcı olmayı hedefliyoruz.
İlan Sitesi sayfamızın içeriği şu anda yenilenmektedir. Yeniliklerden haberdar olmak isterseniz aşağıdaki forma e-posta adresinizi kaydedebilirsiniz.

Bilgisayar, internet ve iletişim teknolojilerinin tetiklediği değişimler, “Ağ Ekonomisi” olarak adlandırılan bir ekonominin oluşmasına neden oldu. Ağ Ekonomisi de birbirlerine bilgisayar ve mobil iletişim cihazları üstünden gerçekleştirilen yeni bir ticaret yolu olan elektronik ticaretin (İlan Sitesi) doğmasına neden oldu.

Günümüzde İlan Sitesi (veya e-işi) hem bireyler, hem de kurumlar yapıyorlar. Başarılı olanların sayısı (hepsi değil) artıyor ve bu eğilim devam edecek. Biz, web sitemiz aracılığı ile (altyapı) size ürün ve hizmetler sunarak, gelişen bu alanda yer alanlardan biriyiz. Bilgi ve tecrübelerimiz sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Elektronik ticaret, işletmelerin ve insanların hayatına çok hızlı bir şekilde girdi ve giderek artan oranda kabul görmekte. İnterneti kullanarak yeni iş kurmak isteyen ve uğraşan genç girişimciler doğdu. E-işletme, İlan Sitesi, öyle bir kavşakta konumlanmış durumda ki eninde sonunda alıcıların ve satıcıların, vatandaşın ve devletin, üreticilerin ve tedarikçilerin, yani bütün tarafların yolu, bir şekilde o kavşakta keşişecek.

Ticaretin temel kavramları değişmese de, iş yapma biçimleri her geçen gün değişmektedir. Yeni ekonomi ve digital (sayısal) ekonomi günümüz gerçeğidir. Bilgi ekonomisi dediğimiz bu çağın, iki evresi görülmektedir:

Birinci Evre: Bilgisayar temelli evre

İkinci Evre: Ağ (network) temelli evre

1980’lerden 1990 ortalarına kadar yaşadığımız birinci evre, yerini hızla ağ temelli evreye bırakmaktadır. Bu evre, bilgisayarlar ile mobil iletişim cihazlarının kablolu ve kablosuz ağlarla birbirine bağlanması ile oluşan, çok miktarda verinin toplandığı, işlendiği, iletildiği evredir. Bu evrede ortaya çıkan, iphone ve ipad ürünleri ayrı bir kulvar açmışlardır.

Yeni ekonominin iş kurallarını şöyle özetleyebiliriz

Zaman ve hız boyutunun önemi artıyor.
İş süreçleri arasındaki süre kısalıyor.
Talepler gerçek zamanlı (real time) karşılanabiliyor.
Mekân-mesafe boyutu değişiyor ve ağlarla kurulan bağlantılar sayesinde kişinin nerede olduğunun veya işinin nerede yapıldığının önemi azalıyor.
Ekonomik değer somuttan soyuta doğru yön değiştiriyor. En önemli katma değer, elle tutulamayan hizmet ve bilgi ile yaratılıyor.
Üretimin faktörleri arasında yenileri ekleniyor, yaratıcılık, yetenek ve buluş da üretimin faktörleri arasında yer alıyor.

Bu yeni ekonomide gerçek olmayan efsaneler de söz konusudur

Elektronik ticaret kolay bir iş
İlan Sitesi ucuz bir iş
İlan Sitesi herkes yapıyor
İlan Sitesi çok kazançlı bir iş
İlan Sitesi rekabette fırsat eşitliği sağlıyor
İlan Sitesi aracıları ortadan kaldırıyor
İlan Sitesi kitle pazarlamasının sonunu getirdi
İlan Sitesi ürün ve hizmetleri standartlaştırdı

İlan Sitesi veya E-İş için gerekli olan kaynaklar, ne kadar iyi planlanır ve izlenecek yol haritası ne denli amacına uygun hazırlanırsa, İlan Sitesi yapma veya E-dönüşüm o ölçüde başarıya ulaşır. Hem yönetsel, hem teknik adımlar vardır.

Konunun teknik ve ticari yönleri konusunda danışmanlık ve akıl hocalığı almak isterseniz sizlere yardımcı olmaktan memnunluk duyarız. Bol ve hayırlı kazançlı günler dileği ile!

Size bir mağazadan fazlasını sunan AydınWeb Yazılım' C2C ilan scripti ile sorunsuz, sınırsız ve kârlı ticaret için

İlan sitesi açmayı planlıyorsanız, güvenilir bir altyapıya da ihtiyacınız olacak. Aydın Web Yazılım, İlan Scripti Prime İlan Scripti Pro paketlerinden yararlandığınızda İlan sitenizi hızlı bir şekilde kurabilir ve güvenilir altyapı hizmetlerimizden faydalanarak güvenli İlan Sitesi yapabilirsiniz.