Özel Tasarım

 

Özel Tasarım

Projeniz size özel teknik özellikler gerektirmekteyse, her şeyi baştan tecrübe etmeye vaktiniz yoksa, sonuçlarla ilgileniyorsanız ve sebepler ile oyalanmak istemiyorsanız size özel çözümlerimizi tercih edebilirsiniz.

En Özel, Standartlardan Uzaklaşmamayı Başarabilen Bir Özeldir.

Web teknolojileri baş döndürücü bir hızla değişmektedir. Bugün için baştan sona ihtiyaca yönelik geliştirilen bir proje daha ilk ay bitmeden, yetersiz kalmakta ve geçerliliğini kaybetmeye başlamaktadır. Bunun sonucu arama motorlarında sıralama kaybetmekten tutun, pazarlama otomasyonlarının çalışmamasına, 3.parti çözümler ile entegrasyon sorunlarına kadar kritik bir çok problem olarak kendini göstermektedir.

Bir projeye özel olarak tamamen özgün çözüm geliştirme, altından kolay kalkılabilir bir maliyet değildir. İşin hakkı verilmediği zaman da bunun adı mağduriyet olmaktadır.

Özgünleştirmeye uygun startlarda geliştirilen Aydın Web Yazılım çözümünde, onlarca yazılım mühendisi tarafından yoğun çalışmalar sonucunda yazılıma ait yeni versiyonlar çıkarıldığında, özel hizmet verilen projelerde de bu versiyonlara geçiş yapılabilmekte, sonrasında küçük geliştirmeler ile, teknolojik gelişmelere adapte olunabilmektedir.

Standartlara uygun özelliştirme ile, bir yandan onlarca mühendisin geliştirdiği standart ürünün özellikleri küçük geliştirmeler ile sürekli kullanılabilirken, diğer yandan projeye özel geliştirmelerde ise herhangi bir bozulma olmayacaktır.

Böylesine bir özel çözüm, müşteriye özel arayüz kodlaması, uygulama marketinde müşteriye özel uygulamalar, web servisleri ile müşteriye özel geliştirilen destekleyici yazılımlar ile gerçekleşebilmektedir.