İlan Scripti Hakkında Sorular Ve Cevaplar


İlan Scripti hakkında bir bilgim yok. Bu sektöre nasıl giriş yapacağım ?
Günlük hayatınızda ticaret tecrübeniz var ise AydınWeb Yazılım® tarafından sizlere verilecek olan İlan Scripti destek sayesinde hiçbir bilginiz olmasa dahi İlan Scripti sitesi yönetebilirsiniz. Sisteminizin kurulumu ve aynı zamanda nasıl yöneteceğiniz sizlere verilecek olan destek ile anlatılmaktadır.

İlan Scripti paketlerinde alan adı tescili için ekstra para ödeniyor mu ?
Kullanacağınız AydınWeb Yazılım® İlan Scripti paketi ile birlikte açılmasını istediğiniz alan adını almanız yeterlidir.

Sanal pos altyapınız mevcut mudur ?
İlan Scripti yazılımları uzman ekip tarafından geliştirilmiş ve Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal poslarının kullanılabileceği bir şekilde tasarlanmıştır. Sınırsız sayıda sanal posu İlan Scripti sitenizde kullanabilirsiniz.

Sanal pos nasıl alınır ?
Sanal pos alabilmeniz için şirket sahibi olmanız gerekmektedir. Şirket statünüz sanal pos almanızda etkili değildir. Şahıs, anonim ya da limited şirketiniz var ise bankalara sanal pos başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapılan başvurular onaylandıktan sonra sadece birkaç dakika içerisinde İlan Scripti sisteminize sanal posu entegrasyonunu sağlayabiliriniz.

Güvenlik sistemleri için paket fiyatları dışında herhangi bir ücret alınacak mıdır ?
İlan Scripti sitelerinizde kullanılması gereken RAID5, Firewall, IPS, IDS, 128bit SSL şifreleme ve güvenlik sistemlerini çalışmakta olduğunuz hosting firmanızdan satın almanız kurulumu yaptırmanız yeterlidir.

Banka sanal posları için ekstra bir ücret ödeyecekmiyim ve komisyon oranları nelerdir ?
AydınWeb Yazılım® Tüm Banka sanal posları sistemin alt yapısında mevcut bir şekilde verilecektir. Banka sanal pos oranları döneme ve bankalara göre değişmektedir. Güncel sanal pos oranlarını öğrenebilmek için iletişim hattımızı arayabilirsiniz

Kaç tane tema kullanabilirim ve istediğimde değiştirebilir miyim ?
AydınWeb Yazılım® İlan Scripti paketlerinin belki de en önemli özelliği temaya sahip olması ve tasarımının geliştirilebilir olmasıdır. Grafik tasarım konusunda bilgi sahibi olan bir tasarımcı ile anlışılarak İlan Scripti sitenize istediğiniz tasarımı giydirebilirsiniz. Ya da AydınWeb Yazılım® ekibi ile bir çalışma yaparak firmanıza özgü tasarımlarınızı, isteklerini doğrultusunda yaptırabilirsiniz.

Destek veriyor musunuz ?
İlan Scripti paketini kullandığınız süre boyunca sizlere özel destek verilmektedir. Dilerseniz müşteri paneli üzerinden ticket atarak İlan Scripti sisteminiz hakkında destek alabilirsiniz. Yapılan her site AydınWeb Yazılım® Tarafından Yazılımları 7/24 Satın Alabilirsiniz 3 Saat İçinde Kurulum Yapıp Teslim Ediyoruz. Hafta Tatili & Bayram Tatili Hariç 2 Yıl Ücretsiz Teknik Destek Hizmeti Garanti Ediyoruz.

XML ilan entegrasyonu ya da ilan ekleme nasıl yapabileceğim ?
Alacağınız İlan Scripti panel ile birlikte sitenizde her türlü değişikliği yapabilecek hale geleceksiniz. Eğer XML ilan sahibi iseniz sadece upload butonu ile saniyeler içerisinde İlan Scripti sitenize entegrasyon sağlayabilirsiniz.

İlan Scripti sisteminizi almadan önce incelemek istiyorum. Ne Yapmam gerekiyor ?
Bu sizin en doğal hakkınızdır. Bu sebeple İlan Scripti paketi satın almadan önce ücretsiz olarak sistemi inceleme şansınız bulunmaktadır.

NOT: Yazılım Satın Alma Sonrası faturanız 7 iş günü içinde  adresinize gönderilecektir.

Ticket’lara Cevap Verme Süremiz 6 ile 24 Saat Aralığıdır. Zaman Kaybı & Sizin Güvenliğiniz İçin Telefon, Email, Watsapp Üzerinden Destek Verimemektedir.

Destek Talebi İçin TIKLAYINIZ

 

Yukarıda cevabını bulamadığınız sorularınız için bize Ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2017 AydınWeb Yazılım Tüm Hakları Saklıdır.

Mastercard / Visa