Bayilik Şartları

AydınWeb Yazılım Web Sitesi Bayilik Sistemi Nasıl Çalışır?
AydınWeb Yazılım‘ın yüklendiği misyon bölgesel hizmet veren kişi ve kurumların, internet dünyasındaki global ve ulusal firmalara tanınan imkanları tanımak. Bu amaçla AydınWeb Yazılım kalitesini taşıyabilecek olduğunu düşünen partnerlerle çalışmak öncelikli amacımız.

Bayilerimize herhangi bir ücret kota gibi şartlar sunma durumu söz konu değil. Bayilerimizden AydınWeb Yazılım ürün ve hizmetlerini müşterilerine tanıtmak ve bu sistemin onlara ne gibi avantajlar sağladığını ifade edebilmeleri istenmektedir.

AydınWeb Yazılım ürün ve hizmetleri fiyatlandırma politikası al ürünü istediğin fiyata sat anlayışından ziyade, sistem tarafından belirlenen fiyatlandırma politikası merkez ve bayi ayırmaksızın sabit olarak belirlenmektedir. Bayilerimize sağlanacak imkanlar, satılacak ürün veya hizmetin fiyatını etkilemeyecektir. Bayiler için belirlenen kar marjları performans sistemiyle doğru orantılı olacaktır. AydınWeb Yazılım bayileri, merkez tarafından verilen reklam ve türevi tanıtımlar için herhangi bir maliyetin altına girmeyecektir.

 

Kimler Bayi Olabilir?
Yukarıda da belirttiğimiz gibi yegane şartımız AydınWeb Yazılım kalitesini taşıyabilecek olduğunu düşünen partnerlerle çalışmak öncelikli amacımız. Bu anlamda bulunduğu bölgede (il, ilçe, kasaba) faaliyette bulunan bilişim sektöründe olan ve ilgili olup bu sektörde olmayan her işletme partnerimiz olabilir.

Bayi olabilmek için işletme olma zorunluluğu yok. Sektörle ilgili olup bu konuda ciddi düşünecek kişilerde işletmelere tanınan her türlü imkana sahip olacaklardır.

 

Yatırım Maliyeti Yok!
AydınWeb Yazılım yüklendiği misyon doğrultusunda talepte bulunan işletme veya kişilere herhangi bir maliyet yüklememektedir.

Bayilerimizden istenen tek konu AydınWeb Yazılım kalitesini taşımaları olacaktır. Bayilerimizden AydınWeb Yazılım ürün ve hizmetlerini müşterilerine tanıtmak ve bu sistemin onlara ne gibi avantajlar sağladığını ifade edebilmeleri istenmektedir.

 

Ne Kadar Kazanırım?
AydınWeb Yazılım çalışma sisteminde performansa dayalı kazanç politikası izlenmektedir. Herhangi bir satış kotası bulunmayan yapı sayesinde bu ay ki kotama ulaşamadım gibi dayatmalı bayi anlayışı bulunmamaktadır.

Her bayi için aynı satış ve performans noktaları uygulanarak belirli bir dönemde satış miktarını bu noktaların üstüne çıkaran bayilere daha yüksek kar marjları sistem tarafından tanınmaktadır. Bu da her bayiyi ne kadar çok müşteriye ulaşırsam o kadar çok kazanırım anlayışına itecektir.

Özetle kazanmak sizin elinizde AydınWeb Yazılım ve AydınWeb Yazılım ürünlerini ne kadar tanıtırsanız o kadar çok kazanabilirsiniz. AydınWeb Yazılım sizi bu konuda yalnız bırakamayacak genel reklam ve tanıtım çalışmaları sizlerin daha fazla kazanmasına yönelik olacaktır. AydınWeb Yazılım bayileri merkez tarafından verilen reklam ve türevi tanıtımlar için herhangi bir maliyetin altına girmeyecektir.

 

Teknik Destek Gerekirse Ne Yaparım?
Bayimiz olduğunuzda ilk adım olarak bayi destek ekibimiz tarafından size AydınWeb Yazılım ve altyapısının nasıl kullanılacağı ve müşterilere ürünlerin kullanım kolaylığı ve ürünler hakkında nasıl bilgi verileceği konusundan kapsamlı bir bilgi verilecektir. İnternet ve web sitesi kavramları konusunda da temel anlamda (domain, hosting, arama motorları) bilgi aktarılacaktır.

AydınWeb Yazılım altyapısı ve bayilik sistemi basit ve anlaşılır bir yapı olduğundan teknik bir bilgi gerektirmemektedir. Ayrıca aylarca süren altyapı test çalışmaları sonucunda genel anlamda sorunsuz bir hale getirilmiştir.

AydınWeb Yazılım üzerinden bayi destek sistemi de karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorun için Hafta Tatili & Bayram Tatili Hariç 2 Yıl Ücretsiz Teknik Destek Hizmeti Garanti Ediyoruz.

 

Size Nasıl Güvenebilirim?
AydınWeb Yazılım. 9 yıllık sektör tecrübesi ile tüm Türkiye geneli ve yurtdışında bir çok ülkedeki firmaya hizmet vermekte olan AydınWeb Yazılım markasını yaratmıştır.

En başarılı E-Ticaret Yazılımı İlan Scripti V6 Platin Paket, Emlak İlan Scripti V6 Platin Paket, Oto İlan Scripti V6 Platin Paket Kurumsal Firma Yazılımı V6 Oto Galeri Yazılımı Emlakcı Yazılımı sitelerine hizmet verebilmek için, Ar-Ge çalışmalarını aralıksız sürdüren AydınWeb Yazılım Interactive, bölgemiz TEKİRDAĞ/Çerkezköy ilçesi içerisinde bulunan Ar-Ge ofisi ile, ülkemizin alanında uzmanlaşmış değerli akademik danışmanlarının desteğiyle tamamen bilimsel metotlarla, geleceğin altyapı çözümlerini bugünden geliştirmeye devam etmektedir.

AydınWeb Yazılım kaliteli bir ekibin kurumsal çizgisiyle hayata geçirilmiş bir projedir.

 

Bayilik Avantajları Nelerdir?
Siz sadece satışınızı yapıyorsunuz bu site nasıl yayına girecek sattım ama şimdi ne olacak derdi yok. Teknik ekibimiz sizin için bunların hepsini yapacaktır. Size sadece müşterinize buyurun sitenizi kullanmaya başlayabilirsiniz demek kalacak.

Teknik anlamda herhangi bir yazılım bilmenize gerekmemektedir. Oluşacak müşterilerinize mevcut işinizizin dışında çok fazla zaman ayırmanıza gerek kalmayacaktır. Oluşabilecek yazılımsal tüm sorunları AydınWeb Yazılım ekibi sizin adınıza Hafta Tatili & Bayram Tatili Hariç 2 Yıl Ücretsiz çözücektir.

Sizden beklenen AydınWeb Yazılım pazarlama satış ekibinin bir üyesi olduğunuzu hissetmenizdir

 

Nasıl Başvurabilirim?
Bayimiz olmak AydınWeb Yazılım sistemini kullanabilmek kadar kolay sadece bayi talep formunu doldurmanız bizim için yeterli. Talebiniz değerlendirilip size geri dönüş yapılacaktır.

Bayilik talebinde bulunan işletmelerin müşterilerine sunacakları AydınWeb Yazılım sistemini kullanıyor olmaları satış ve pazarlama mantığını güçlendirecektir. Kullanmadığınız ürün veya hizmeti satabilme kabiliyeti ne kadar gerçekçi olabilir ki…

Sizlerle çalışmak bize keyif verecektir...

 

 

Copyright © 2017 AydınWeb Yazılım Tüm Hakları Saklıdır.

Mastercard / Visa