Satış Ortaklığı

Bayilik Paketleri

Bayilik paketlerimizden herhangi birine sahip olarak, tüm scriptlerimizde iskonto (indirim) imkanlarından faydalanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, her bütçeye uygun bayilik paketlerimizden herhangi biri için paket satın almanız yeterlidir. Satın aldığınız pakete göre belirlenen % indirim oranı, her script siparişinizde otomatik olarak sepetinize yansıtılır.

Şartlar ve Koşullar
Bayi paketleri için ön ödeme Small Bayi 500.00 TL Medium Bayi 750.00 TL Large Bayi 1000.00 TL Kapora yatırmaları durumunda bayilik geçerlilik kazanır
Bayi paketlerimizde Small Bayi %10 Medium Bayi %20 Large Bayi %30 a kadar iskonto uygulanmaktadır. İndirimli fiyatlar üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm sistem fiyatlarına bayilik paneli üzerinden ulaşabilirsiniz.İndirimli aldığınız web sitelerini müşterilerinize dilediğiniz fiyata satabilirsiniz.

Bayilik türlerinden herhangi birine dahil olduğunuzda, sipariş esnasında script tutarına otomatik olarak bayi indirimiz uygulanacak olup, mevcut paketinizden düşecektir.
Bayi paketiniz yeterli düzeyde olmadığı taktirde indirim uygulanmaz.
Bayi paketiniz en düşük fiyatlı script tutarını dahi karşılamayacak seviyeye geldiğinde, normal satış prosedürü geçerli olacaktır.
Bayi paketi ile alınan scriptler için ayrıca KDV tahsil edilmez.
Bayilik paketi iptal edilmez. Geri ödeme yapılmaz.
Paket kullanım süresi yoktur. Hesabınızda tanımlı kalacaktır.
Lisans tanımlama işleminden 30 gün sonrasında, herhangi bir şekilde lisans(domain) değişikliği veya iptali yapılmamaktadır.
Bayi paketiniz bir başka müşterimize devir/transfer edebilirsiniz.
İndirim oranlarını ve tutarlarını değiştirme hakkımız saklıdır. (Yeni alımlar için.)
Bayilik sistemimize dahil olan tüm müşterilerimiz, yukarıda belirtilen tüm şart ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.