Mobil Uygulama Çözümleri

 

 

Daha Fazla Müşteriye Ulaşın
Günümüzde internet kullanıcılarının %90’ı Cep telefonu ve tabletten internette gezinmektedirler. Bu denli büyük bir pazara hitap edebilmeniz için mobil dünyada olmanız gerekmektedir. İlan Scripti V6 Platin Paket, Emlak İlan Scripti V6 Platin Paket, Oto İlan Scripti V6 Platin Paket için Mobil projelerinize uygun çözümler üretmeye başladık.

 
 

iOs Mobil Uygulama
İlan Scripti V6 Platin Paket, Emlak İlan Scripti V6 Platin Paket, Oto İlan Scripti V6 Platin Paket için Android Mobil Uygulama
Android ve iOS platformlarında dünya standartlarında, yüksek performanslı bir şekilde hazırlıyor ve geliştiriyoruz.

 

 

Android Mobil Uygulama
Günümüzde internet kullanıcılarının %90’ı Cep telefonu ve tabletten internette gezinmektedirler. Bu denli büyük bir pazara hitap edebilmeniz için mobil dünyada olmanız gerekmektedir.  İlan Scripti V6 Platin Paket, Emlak İlan Scripti V6 Platin Paket, Oto İlan Scripti V6 Platin Paket Sizde en iyisi ile kazanmaya devam edin.

 

 

 

 

 

Mobil Uygulama Nedir?

Günümüzde 7den 70 e herkesin kullanmış olduğu cep telefonlarına uygun tasarlanmış yazılımlara mobil uygulama denmektedir. Mobil uygulamalar kullanılacak olan cihaza göre tasarlanmakta ve kodlanmaktadır.

İphone, ipad gibi cihazlarda çalışan uygulamalar IOS tabanlı olarak geliştirilmektedir, Samsung, HTC gibi android işletim sistemi kullanan tablet veya akıllı telefonlar için Android tabanlı olarak geliştirilmelidir. Mobil uygulamalar, telefonların App Store’lerden indirilerek kullanılmaktadır.

Responsive web tasarımlar mobil uygulama değildir. IOS ve Android tabanlı cep telefonlarının tarayıcılarına uyum sağlayan yeni teknolojidir. İnternet bağlantısı olan cep telefonlarının tarayıcılarından kullanılır.

 

 AydınWeb Yazılım® ile İlan Scripti V6 Platin Paket, Emlak İlan Scripti V6 Platin Paket, Oto İlan Scripti V6 Platin Paket’nde yalnız değilsiniz!
2900+ müşteriye hizmet veren AydınWeb Yazılım®, İlan Scripti V6 Platin Paket, Emlak İlan Scripti V6 Platin Paket, Oto İlan Scripti V6 Platin Paket süreçlerinizi sağlam bir altyapı üzerine kurmanıza olanak sağlar. 5+ Profesyonel ekibimiz ile satış öncesi ve sonrası her zaman yanınızdayız.

 

 

 

 

Sizi dinliyor ve anlıyoruz
İlan Scripti V6 Platin Paket, Emlak İlan Scripti V6 Platin
Paket
, Oto İlan Scripti V6 Platin Paket'ine yeni başlıyor
olabilirsiniz. Ya da mevcut sitenizde yaşadığınız
sorunlar da olabilir. Bunları en iyi şekilde
dinlemek ve anlamak bizim görevimiz.

Tüm ihtiyaçlarınızı biliyoruz
İlan Scripti V6 Platin Paket, Emlak İlan Scripti V6 Platin Paket, Oto İlan Scripti V6 Platin Paket yazılımları alanında
9 yılı aşkın tecrübemiz ile, size en iyi çözümleri sunuyoruz.
Sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri sunmak ve hayata geçirmek bizim görevimiz.

Her zaman yanınızdayız
Ücretsiz teknik destek ekibimiz ile her zaman yanınızdayız. İlan Scripti V6 Platin Paket, Emlak İlan Scripti V6 Platin Paket, Oto İlan Scripti V6 Platin Paket süreçlerini bilmiyor olabilirsiniz. Tüm süreçlerde destek olmak bizim işimiz.

 

Siz de işinizi hemen İlan Sitesi’ne taşıyın!
AydınWeb Yazılım® İlan Scripti V6 Platin Paket, Emlak İlan Scripti V6 Platin Paket, Oto İlan Scripti V6 Platin Paket. İle Kendi sitenizi oluşturun. Gelişmiş özelliklere sahip profesyonel ilan sitenizi 3 saatte kuralım, aynı gün tüm Türkiye'de kazanmaya hemen başlayın! Üstelik ücretsiz kurulum, 2 yıl ücretsiz teknik destek fırsatı ile...
Güçlü ve güvenilir bir İlan Scripti V6 Platin Paket, Emlak İlan Scripti V6 Platin Paket, Oto İlan Scripti V6 Platin Paket için gerekli olan herşey AydınWeb Yazılım® Şimdi mobil uyumlu, yeni teknolojiler ile sürekli güncellenen İlan Scripti V6 Platin Paket, Emlak İlan Scripti V6 Platin Paket, Oto İlan Scripti V6 Platin Paket 

Aylık, Yıllık, Kira Ödemeyin! Bir Defa Ödeyin Ömür Boyu Kullanın!

Ürün ve satın alma işlemleri ile ilgili soru ve görüşleriniz için İletişim veya 0 (282) 606 0 542 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Copyright © 2017 AydınWeb Yazılım Tüm Hakları Saklıdır.

Mastercard / Visa