Mobil Uygulama Çözümleri

 

Mobil Uygulama Çözümleri

E-Ticaret, İlan Scripti siteleri, web siteleri ve mobil uygulamaları, Android ve iOS platformlarında dünya standartlarında, yüksek performanslı bir şekilde hazırlıyor ve geliştiriyoruz.

iOS Mobil Uygulama
iPhone, iPad, Apple Watch ve Apple TV için E-Ticaret, İlan Scripti, siteleri, web siteleri, mobil uygulamalar hazırlar ve geliştiririz. Ekibimiz güncel teknolojileri takip eder ve her yeni iOS sürümünü ve cihazları detaylıca inceleyerek hazırladıkları uygulamaları güncel tutarlar.

Android Mobil Uygulama
Android telefonlar, tabletler ve TV’ler için E-Ticaret, İlan Scripti, siteleri, web siteleri, mobil uygulamalar hazırlar ve geliştiririz. Ekibimiz güncel teknolojileri takip eder ve her yeni Android sürümünü ve cihazları detaylıca inceleyerek hazırladıkları uygulamaları güncel tutarlar.

Daha Fazla Müşteriye Ulaş
İnternet kullanıcılarının %70’i Cep telefonu ve tabletten internette gezinmektedirler. Bu denli büyük bir pazara hitap edebilmen için mobil dünyada olman gerekmektedir. Mobil projelerine uygun çözümler üretebiliriz.

E-Ticaret, İlan Scripti, Mobil Uygulama
Mobil pazarda hızlı, esnek ve güçlü bir şekilde yer almak isteyen E-Ticaret, İlan Scripti, site sahipleri sitelerini, E-Ticaret, İlan Scripti, mobil uygulama ile de desteklemeleri gerekmektedir.

Hybrid mobil uygulama tekniği ile E-Ticaret, İlan Scripti, sitelerini aynı zamanda mobil uygulama platformları içinde tasarlayabiliyoruz.

Hybrid mobil uygulama yani tek bir kod çıktısı ile birden fazla platformda çalıştırılabilmek üzerine geliştirilmiştir. Hybrid mobil uygulama farklı platformlarda, cihazlarda ve ekran çözünürlüklerinde rahatlıkla benzer uyumluluk ile çalıştırılabilmektedir. Üstelik hazırlanması zaman ve bütçe açısından en uygun maliyettedir.

Mobil Uygulama Nedir?
Günümüzde 7den 70 e herkesin kullanmış olduğu cep telefonlarına uygun tasarlanmış yazılımlara mobil uygulama denmektedir. Mobil uygulamalar kullanılacak olan cihaza göre tasarlanmakta ve kodlanmaktadır.

İphone, ipad gibi cihazlarda çalışan uygulamalar IOS tabanlı olarak geliştirilmektedir, Samsung, HTC gibi android işletim sistemi kullanan tablet veya akıllı telefonlar için Android tabanlı olarak geliştirilmelidir. Mobil uygulamalar, telefonların App Store’lerden indirilerek kullanılmaktadır.

Responsive Tasarım Nedir?
Responsive web tasarımlar mobil uygulama değildir. IOS ve Android tabanlı cep telefonlarının tarayıcılarına uyum sağlayan bir teknolojidir. İnternet bağlantısı olan cep telefonlarının tarayıcılarından kullanılır.

Mobil uygulama nedir? ve mobil uygulama nasıl yapılır?, Akıllı cep telefonlarına uygun tasarlanmış yazılımlara “mobil uygulama” denmektedir. Mobil uygulamalar kullanılacak olan cihaza göre tasarlanmakta ve kodlanmaktadır. İphone, ipad gibi cihazlarda çalışan uygulamalar IOS tabanlı olarak geliştirilmektedir, Samsung, HTC gibi android işletim sistemi kullanan tablet veya akıllı telefonlar için Android tabanlı olarak geliştirilmelidir. Mobil uygulamalar, telefonların App Store’lerden indirilerek kullanılmaktadır.

Mobil uygulama fiyatları, yapılacak mobil uygulama özelliklerine göre, kullanılacak uygulama teknolojisine göre değişkenlik göstermektedir. Dinamik ve ekonomik bir mobil uygulama Hybrid tekniği ile mümkündür. Hybrid mobil uygulama nedir? Hybrid, yani tek bir kod çıktısı ile birden fazla platformda çalıştırılabilmek üzerine geliştirilmiştir. Hybrid mobil uygulama farklı platformlarda, cihazlarda ve ekran çözünürlüklerinde rahatlıkla benzer uyumluluk ile çalıştırılabilmektedir. Üstelik hazırlanması zaman ve bütçe açısından en uygun maliyettedir. Mobil uygulama fiyatları bu şekilde belirlenmektedir.

Aydın Web Yazılım, mobil uygulama yapan firmalar arasındadır. Bir mobil uygulamaya ihtiyacın varsa Aydın Web Yazılım’ın mobil çözümlerini inceleyebilirsin. Uygun bütçede mobil uygulama geliştirme çözümlerinden faydalanabilirsin. E-Ticaret, İlan Scripti, siten için mobil uygulama veya farklı projelerin için Aydın Web Yazılım, mobil uygulama merkezi ile kolayca uygulamalarını hayata geçirebilirsin.

Aydın Web Yazılım, tüm yaptığı mobil uygulamaları ihtiyaç duyuldukça ücretsiz geliştirmektedir. Aydın Web Yazılım ağırlıklı olarak c2c E-Ticaret, İlan Scripti, mobil uygulamalar geliştirmektedir. Bir E-Ticaret, İlan Scripti, mobil uygulama ihtiyacın varsa Aydın Web Yazılım, doğru adrestir.

Ürün ve satın alma işlemleri ile ilgili soru ve görüşleriniz için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.