Mobil Uygulama Çözümleri

Daha Fazla Müşteriye Ulaşın
Günümüzde internet kullanıcılarının %90’ı Cep telefonu ve tabletten internette gezinmektedirler. Bu denli büyük bir pazara hitap edebilmeniz için mobil dünyada olmanız gerekmektedir. E- Ticaret Yazılımı, İlan Scripti, Emlak İlan Scripti, Oto İlan Scripti, Paketleri için Mobil projelerinize uygun çözümler üretmeye başladık.

Aydın Web Yazılım® E- Ticaret Yazılımı, İlan Scripti, Emlak İlan Scripti, Oto İlan Scripti, Paketlerinde yalnız değilsiniz! yüzlerce müşteriye hizmet veren Aydın Web Yazılım®, Paket süreçlerinizi sağlam bir altyapı üzerine kurmanıza olanak sağlar. 5+ Profesyonel ekibimiz ile satış öncesi ve sonrası her zaman yanınızdayız. 

 Siz de işinizi hemen bize taşıyın!
Aydın Web Yazılım® E- Ticaret Yazılımı, İlan Scripti, Emlak İlan Scripti, Oto İlan Scripti, Paketleri İle Kendi sitenizi oluşturun. Gelişmiş özelliklere sahip profesyonel Paketleri 3 saatte kuralım, aynı gün tüm Türkiye'de kazanmaya hemen başlayın! Üstelik ücretsiz kurulum, 2 yıl ücretsiz teknik destek fırsatı ile... Güçlü ve güvenilir bir Paket için gerekli olan herşey Aydın Web Yazılım® Şimdi mobil uyumlu, yeni teknolojiler ile sürekli güncellenen Paketlerine

Aylık, Yıllık, Kira Ödemeyin! Bir Defa Ödeyin Ömür Boyu Kullanın!

Ürün ve satın alma işlemleri ile ilgili soru ve görüşleriniz için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.