Hizmetlerimiz

WEB YAZILIM
Yazılım geliştirme konusunda uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ve konusunda uzman profesyonel yazılım kadromuzla genellikle proje tabanlı yazılım geliştirme işleri yapmakla birlikte, bir çok kurumsal projenin de altına imzamızı attık.

 WEB TASARIM
Özgün ve yaratıcı çalışmalarımızla firmanızın kurumsal kimliğine artı değer katıyor, profesyonel, güncel ve arama motoru dostu kodlama yöntemlerimizle web sitenizin etkinbiçimde listelenmesini sağlayarak size internette avantajlı bir konum sağlıyoruz.

 MOBİL UYGULAMA
Farklı ihtiyaçlara yönelik iOS, Android, Windows 8 ve diğer işletim sistemleri için mobil yazılım hizmeti vermekteyiz. Hızla gelişen ve kullanıcılarına büyük avantajlar sağlayan mobil sistemler sayesinde işlerinizi geliştirebilirsiniz.

 GÜVENİLİR YAZILIM
İnternet sayfalarının sadece görünüşleri değil, mimarisi, diğer kaynaklarla olan bağlantilari ve en önemlisi yazilim kodlarida hatasiz olmali. Aksi takdirde Google ve diğer arama motorlarında istenilen sonuçlar alınamazken, farklı tarayıcılarda uygulamaların çalışmaması gibi hatalar da oluşabiliyor.Yine bu hatalı yazılımlar nedeni ile Web Sitesinin güvenliği yeterince sağlanamayarak, dışarıdan gelebilecek müdahalelere karşı savunmasız kalıyor.Bu noktada AydınWeb Yazılım olarak sizlere W3C tarafından test edilmiş, Yazılımı hatasız projeler geliştiriyoruz.

 EN YENİ WEB STANDARTLARI
İnternet dünyasında yaşanan baş döndürücü gelişim aynı şekilde Web Tasarım ve Medya Pazarlama alanlarında da hissediliyor, her gün yeni Framework’lar, içerik yönetim sistemleri (CMS), yeni Markup (HTML5), Layout (CSS3) ve Kodlama dilleri (PHP5 vb.) yeni standartlar haline geliyor. AydınWeb Yazılım Web Sitelerinin oluşturulma aşamasında dünya genelinde kabul gören bu teknikleri (HTML5, CSS3, jQuery, PHP5 vb..) kullanarak, her ortamda sorunsuz ve hızlı çalışan, gelişmiş mantıksal mimarisi olan, daha düzenli, küçük yazılım boyutlu, arama motorları tarafından daha kolay bulunabilen projeler oluştur.

 RESPONSİVE TASARIM
Günümüzde internet artık sadece masabaşı bilgisayarlar ile gezilen bir ortam değil. Her geçen gün yeni dizüstü bilgisayarlar (Notebook, Netbook), farklı boyut ve işletim sistemleri olan cep telefonları, tablet bilgisayar gibi mobil aletler internet kullanımında daha çok tercih ediliyor. Bu yüzden internet sayfalarının her mobil alete uyumlu geliştirilmesi ( Responsive Design) artık kaçınılmaz ve AydınWeb Yazılım olarak yaptığımız Web Tasarımların mobil uyumlu olmasına çok önem veriyoruz.

 CBC / TARAYICI BAĞIMSIZ TASARIMLAR
Chrome, Firefox, İnternet Explorer gibi farklı internet tarayıcılarının farklı çalışma prensipleri var,
AydınWeb Yazılımın her konudaki hassasiyeti bu konuda da projelerin oluşum aşamasında en yaygın tarayıcıların çok kullanılan versiyonlarını test ederek ve farklı tarayıcılar icin özel düzeltmeler yapılmasını sağlayarak, her tarayıcıya uyumlu (Cross Broswer Compatibility) Web Tasarımları geliştirilmesini sağlar.
 
SÜREKLİ HİZMET

Web siteniz yayına alındıktan sonra sitenizin yönetimi, güncellenmesi, teknik anlamda takibi ve sunulan web uygulamalarıyla analizlerinin yapılması, gelişen teknolojiyle uyumluluğunun sağlanması, arama motoru optimizasyon sonuçlarının değerlendirilerek gerekli görülen değişikliklerin uygulanması, sormak istediğiniz soruların yanıtlarını ve diğer pek çok hizmeti bizden alacağınız sürekli hizmetlerle alabilirsiniz...

 HAZIR WEB SİTE
Ürün veya hizmetlerini bir web sitesiyle en şık ve en etkili şekilde internet üzerinden tanıtmak isteyen her sektörden farklı firmalara, faliyetlerini duyurmak isteyen çeşitli kurum ya da derneklere, kişisel kullanım amacıyla çeşitli içerikler paylaşmak isteyen bireylere, web sitesi kuran bir firmadır.farklı referansıyla sektöründe lider firmalardan biridir.

 

 

Copyright © 2017 AydınWeb Yazılım Tüm Hakları Saklıdır.

Mastercard / Visa